Týmto heslom sa riadi Boris Prekop, na videu vám ukáže zopár veľmi dobrých cvikov na brucho, v sérií "Ako nabrať svaly" budeme pokračovať 6. časťou ako náhle ju zverejnia na nete.

Ako nabrať svaly - súhrn objemového tréninguAutor: stewe6920 812 videní

Ako nabrať svaly 7.časť - (Nohy)Autor: stewe6935 803 videní

Ako nabrať svaly - 5. časť (triceps)Autor: jures46 159 videní

Ako nabrať svaly - 2. časť (strava)Autor: jures59 968 videní

Ako nabrať svaly - 6. časť (biceps)Autor: jures86 382 videní

Ako nabrať svaly - 3. časť (doplnky výživy)Autor: jures44 885 videní

Ako nabrať svaly - 8. časť (chrbát)Autor: jures54 196 videní

Ako nabrať svaly - 9. časť (ramená a trapézy)Autor: stewe6955 253 videní

Ako nabrať svaly - 4. časť (hrudník)Autor: jures50 657 videní

Ako nabrať svaly - 1. časť (úvod)Autor: jures56 915 videní

Cviky na bruchoAutor: suky382 504 videní

Running - Ako správne behať 1. časťAutor: jures3 781 videní

Running - Ako správne behať 2. časťAutor: jures3 596 videní
chaotic pred 13 rokmi a 3 m
Vie mi niekto povedat ako casto vykonavat tento trening ?
chaotic pred 13 rokmi a 4 m
ak som spravne pochopil kazdy cvik 15 opakovani po 3 serie ?
dacnk pred 14 rokmi
Tie sťahy na lavičke, bežné brušáky, a predkopávanie na hrazde sa mi najviac počíta. Najviac mi stále zaťažili brucho. Potom ešte brušáky s naklonenou lavičkou a závažím. To je tiež mord. Staré kung fu filmy, jak sa tam dvíhajú zavesený dolu hlavou hore a prelievajú vodu z jedného vedra do druhého pritom po doslova štamperlíkoch má naozaj čo do seba. Ale to sú úž extrémy :)
djtonny pred 14 rokmi
to je potom na hovno vsak obmedzena strava ooooo
stewe69 pred 14 rokmi
Ešte že dodal že bez dobrej stravy to nejde :) Inak kocky sú strašná drina :)
adamkooo3347666 pred 14 rokmi
mám 17 od 14 sa śnažím o kocky mám tam stále kus tuku na bruchu tak 1sm dole hore ani nie mám trening každý deň mma a fitko striedam obden a nemám ich neviete prečo ak strava viete mi niekto poradiť ako sa stravovať keď chcem zvečšiť aj objem tela mám totiž to len 168 cm takže to rastie pomenej ďakujem vopred a myslím že ak mi niekto odpovie tak nebudem jediný koho odpoveď poteší :D
sisiacik pred 14 rokmi
takto ma vizerať kulturista ... nie ako tý steroidový blbčekovia ....
actor13 pred 14 rokmi
dalsie videa nebudu?
zeratul pred 14 rokmi a 1 m
Páči sa mi ako je vylisovani...žiadne svalnate prasa ale ani málo tak originálne
jebemtimamu pred 14 rokmi a 1 m
tak to bicyklovanie vyskusam dik :)
tobacco pred 14 rokmi a 1 m
Fúha, no mne sa na babách páčia viac veľké rite a riadne, ženské tvary, takže tie tehličky, ble. :D Ale každému podľa gustu. :D
sneeky pred 14 rokmi a 1 m
a teplošou =D
syfon pred 14 rokmi a 1 m
nemas prachy nemas nic :D... aj na svaly treba prachy aj na baby tereba prachy :D .......... lebo za PRACHAČE mas babenky ako v pekarni KOLAČE :D
renka pred 14 rokmi a 1 m
na babách tie kocky nie sú pekné ... a velké svaly patria mužom :)
skaryn pred 14 rokmi a 1 m
Mne vidno 6 z 8-ich takže ešte ladím... :D
patrickzelenak pred 14 rokmi a 1 m
Asi dostanem veľa mínusiek ale.. Nepáči sa mi keď dievčatá majú tehličky =/
samco955 pred 14 rokmi a 1 m
Peniaze a sláva priťahujú kočky, nie svaly.
Prečo potom majú starí vysušení dedovia tie najkrajšie baby? No? V živote ani činku nezdvihli.
eddy1 pred 14 rokmi a 1 m
no je to hlavne o strave..môžeš mať kocky, ale akonáhle tam je tuk...nevidno ich :D
kaslemkarmu pred 14 rokmi a 1 m
Kocky rozbijes lahko ale riadny kvader nie :D
anit28 pred 14 rokmi a 1 m
mna pritahuje aj z tych mensich kvadrov :D