Štvorročný chlapec prežil pád z výšky asi 21 metrov v Miamiskom hoteli. Joey Williams bol na balkóne,keď mu vraj odletel jeho balón a chcel ho zachytiť. Vtedy vypadol, avšak jeho pád stlmili palmy a iné kríky, ktoré sú na desiatom poschodí vedľa hotelového bazéna. Chlapec mal len malé škrabance.

Chlapcov skok zo šiesteho poschodiaAutor: benyxxxxx10 019 videní

Opilec vypadol z deviateho poschodia, po pádeAutor: godzilla15 600 videní

Opitý Rus, ktorý vypadol z 19-teho poschodia,Autor: tristan326 783 videní

Skok do snehu zo štvrtého poschodiaAutor: pivozvodkou13 666 videní

Pád z 5. poschodiaAutor: skuska015 179 videní

Šťastie v nešťastí (Prievidza)Autor: woodoowood30 669 videní

Niečo visí zo štvrtého poschodia (Rusko)Autor: avokado23 303 videní

Miami v rýchlostiAutor: vabene5 770 videní

Tak sa rozzúril, že až vypadol z balkónaAutor: abdulah32 574 videní

Skok zo skalyAutor: kozarohata47 495 videní

Dieťa viselo zo 4. poschodia, záchranca za nímAutor: rudy11148 397 videní

Nehoda pri downhilleAutor: duri0821 106 videní

Hádžem ti kávu, chytaj!Autor: zajacit24 586 videní
monelka pred 16 rokmi
vypadol zo 14 poschodia nie 7meho
sisus pred 16 rokmi
kokso, originál že zázrak!!!!!!
inuska pred 16 rokmi
ten chlapec sa narodil pod stastnou hviezdou....
com3533 pred 16 rokmi
to s takej vbýšky padnúť tak by som povedal že nieje šanca prežiť a on mal len malé škrabance ... tak to je šťastie riadne
mrsizabil pred 16 rokmi
nevypadol náhodou zo 17 ?? ved aj v tv to bolo ... lol
kermit pred 16 rokmi
:D hej Boh ho zachranil...ale keby ten chlapec umrel boha by radsej ani nespomenul
jelimanekkukuric pred 16 rokmi
akoze vsade je pisane ze vypadol zo 17 poschodia
justpassingby pred 16 rokmi
vypadol zo siedmeho a dopadol na desiate :D to je macher :D
peli pred 16 rokmi
zaujímavé je natom popise ze vypadol zo 7 poschodia ale zachytili ho palmy na 10 poschodí :D
ares9 pred 16 rokmi
vipadol zo 17teho poschodia ne 7eho
kissboy pred 16 rokmi
Keby som bol jeho rodič tak by som ešte aj spal v kostole:)
psychotypek pred 16 rokmi
vypadol zo 7 a dopadol na 10 ? upravte ten popis a nazov videa
labe pred 16 rokmi
zo siedmeho???.....v tv davali že zo sedenacteho
seko0408 pred 16 rokmi
Stacilo to napisat, lebo video je fakt onicom, nerozumiet im ani slovo a kriky do ktorych spadol niesu vobec zaujimave ani ten balkon s ktoreho padal :P
zulac pred 16 rokmi
ja som pocul ze 1 clovek prezil ked sa mu netvoril ani jeden padak
huliq pred 16 rokmi
Nechýbalo málo a mohlo kôli jednému balónu dojsť k tragédií. A kde mal rodičov?
roccio pred 16 rokmi
znova sa narodil