Tento opitý muž vypadol z deviateho poschodia, je to zázrak, že vstal a šiel po svojich. Alkohol z ľudí asi robí gumy...

Opitý Rus, ktorý vypadol z 19-teho poschodia,Autor: tristan326 781 videní

Voloďa si „skočil“ z tretieho poschodia poAutor: angerfistt12 647 videní

Pád z 5. poschodiaAutor: skuska015 179 videní

Vypadol zo siedmeho poschodiaAutor: benyxxxx14 214 videní

Tak sa rozzúril, že až vypadol z balkónaAutor: abdulah32 574 videní

Prišla pre muža, no ten už mal poriadneAutor: tchoroid33 608 videní

Opilec vypadol z balkónaAutor: scafo6 838 videní

Zlomil si si nohy? Nie, som v poriadku!Autor: kalatrava14 821 videní

Opilec to zobral skratkouAutor: brekeke29 526 videní

EXKLUZÍVNE! Lietadlo hneď po pádeAutor: benyxxxx9 784 videní

Chlapcov skok zo šiesteho poschodiaAutor: benyxxxxx10 019 videní

Vodič po náraze vypadol z autaAutor: vinyltronic21 281 videní

Muž spadol s výťahom z 30. poschodia na 2.Autor: dynamitero36 352 videní
4011 pred 2 rokmi
3.14covina ze z deviateho
robert137 pred 2 rokmi
A kluce od vchodu si vzal?😵
bocian pred 2 rokmi
Tento opitý muž vypadol z deviateho... Prečo popis k videu považujeme za neotrasiteľnú istotu a ani o tom nezvažujeme? To sme prvý deň na nete?
dusanzy pred 2 rokmi
vitalny teda je, to hadam vazne ani neni mozne, to fakt? Newton by sa divil
dodoslovensko pred 2 rokmi
Nic mu neni isiel do bordelu . 😂
shemhamforash pred 2 rokmi
krajina je jasná...
stefankvietik pred 2 rokmi
a jak sa dostane teraz domov ked ma kluce isto v byte :-D
slivec pred 2 rokmi
asi mal medzipristátie na pergole :d
kuschleba3 pred 2 rokmi
a ja triezvy zakopnem o stol a hned mam zlomeny prst. :D
darkosk pred 2 rokmi
Zdeviateho leda hovno, to bolo tak z prveho.
tomas0000001 pred 2 rokmi
Ten isto nepadal z deviateho... To by vyzeralo trochu inak.
silence23 pred 2 rokmi
paralen a vydržať
cr33w pred 2 rokmi
Mne sa zdá že každý opilec má neuveritelné šťastie. Spadne z 9 poschodia a nič mu neni. Šoféruje ožratý je mu sa nič nestane a všetci v aute sú mrtvi. Nechapem
elfo pred 2 rokmi
každé promile +100 armor
marek002 pred 2 rokmi
Kapitán Amerika tiež takto skočil a nič mu nebolo
fogiz pred 2 rokmi
to že odkráčal neznamená že to prežil,vydával divné zvuky
xy pred 2 rokmi
To si ako vypocital ze z deviateho? 😕 To by bola iba placka z neho a nie este odist po vlastnych Pred padom mu tam viseli nohy,max prve poschodie
blackwater pred 2 rokmi
Chcelo by to zaber z ineho uhla pohladu, pretoze vyzera ze spadol na sikmy pristresok, ktory stlmil pad a to mu zachranilo zivot. Ale aj tak - obrovske stastie.
stangla pred 2 rokmi
nejebany znaša pady vždy lepšie, stara znama overena vec toto
klampotik pred 2 rokmi
To mi nevychádza.