Chlapec skočil, alebo vypadol z okna na šiestom poschodí. Dopadol na auto, z auta sa odrazil a následne padol na cestu. Chlapec prežil a mal len škrabance.

Ako letí monitor zo šiesteho poschodiaAutor: kesso313 820 videní

Vypadol zo siedmeho poschodiaAutor: benyxxxx14 214 videní

Samovražda 16 ročného RusaAutor: witner49 903 videní

Skok balkónovýAutor: angerfistt822 videní

Skok do snehu zo štvrtého poschodiaAutor: pivozvodkou13 666 videní

Ruská obľúbená samovraždaAutor: angerfistt1 226 videní

Zo 14-teho poschodia spadlo okno, muža minulo oAutor: vycapnik21 142 videní

Ruský opitý SpidermanAutor: angerfistt763 videní

Skočím si do auta po kondómAutor: angerfistt892 videní

Skok zo strechyAutor: buchnad35 864 videní

Samovražda?Autor: jolaus125 506 videní

Pokus o samovražduAutor: tigrica29 403 videní

Prekazená samovraždaAutor: benyxxxx57 635 videní
mireso4 pred 15 rokmi a 2 m
ke som sa pozrfel z 5.poshodia som si povedal ze ked spravne padas mas sancu prezit,..to som si myslel a este aj myslim ale je mozne ze je to kravina, a nikdo to nemoze potvrdit ani vyvratit...
xmeloo4 pred 15 rokmi a 2 m
coo ? zo siesteho poschodia esta aj na hranu auta ako tak vidim a len skrabance ??? pfff
vitamin29 pred 15 rokmi a 2 m
blbost