Už viac sa na tú vlečku ani nedalo naložiť.

Smoliar dňa: najskôr vlečka, potom traktor!Autor: dukeles37 170 videní

Týranie motorky LVL99Autor: bazmegistan20 507 videní

Traktor v núdziAutor: pali69 701 videní

Nadupaný traktorAutor: amarus73 314 videní

Príliš veľký nákladAutor: flexio33 372 videní

Traktor v3s v ťažbeAutor: sarktono50 516 videní

Srbský traktorAutor: bionicle41 908 videní

Poľnohospodár ako sa patrí (India)Autor: kaligula49 930 videní

Posledné vyklápanieAutor: urfik21 316 videní

Indickí inžinieri urobili z jedného traktoraAutor: fluffy24 167 videní

Je to Traktor je to ZetorAutor: dzema58 259 videní

Si ten nákladiak ale pekne naložil a čo siAutor: turista6 788 videní

Prevrátený nadrozmerný nákladAutor: lokes51 333 videní
orolvtak pred 13 rokmi a 4 m
hudba sa my skvor pači neje to nahodov rytmus?
pirky pred 14 rokmi a 11 m
ten scucha plaste na jednej fure :D :D :D
anubis77 pred 15 rokmi a 5 m
prídu ku štrku a sú v riti :D
radovanpado pred 15 rokmi a 6 m
sa mi zda ze dajay slaby traktor
vojak11 pred 15 rokmi a 6 m
ved to ja bi som skorej potiahol :D
skyliner pred 15 rokmi a 8 m
tá hudba to vystihuje :D
2peto2 pred 15 rokmi a 10 m
ta to dzigy to co tam maju nalozene ?
gargamel25 pred 15 rokmi a 11 m
mohli nahodiť viacej išli skoro na prazno
gargamel25 pred 15 rokmi a 11 m
chudak traktor ale slabunky na čo tam je ten 2 ked nepomaha seno ved je lahke
scorp1o pred 16 rokmi
volaky zdatny byvol by to skorej potiahol:D
spitfire26 pred 16 rokmi a 1 m
ako sa vola ta pesnicka ???
krucko pred 16 rokmi a 2 m
a je to!! domcek na slepacej nuozke takzo prestahovat :) :)
nightrose pred 16 rokmi a 4 m
Pane bože :D:D:D
black1011 pred 16 rokmi a 4 m
popitchi hudba...pasuje k tomu traktor hopsa do taktu
skroad pred 16 rokmi a 5 m
sak to by ani autobus neutahol pomaly a ne este traktor :D:D:D:D:D:DD
rember pred 16 rokmi a 5 m
zztop
paulosk pred 16 rokmi a 6 m
LowRider traktor som eštenevidel
hydon pred 16 rokmi a 6 m
cigani si beru zasobi
rohlik pred 16 rokmi a 6 m
:D
dusko86 pred 16 rokmi a 6 m
mal to cuvnut