trošku preťažený, ale nemá problém

Traktor v3s v tazbeAutor: sarktono17 974 videní

Traktor v3s tazbaAutor: sarktono15 277 videní

Traktor v3s ťažba v leseAutor: sarktono48 413 videní

Traktor V3S ťažba 2Autor: sarktono31 629 videní

Traktor v3s ťažba 4Autor: sarktono36 947 videní

Traktor V3S ťažba 3Autor: sarktono18 335 videní

Traktor v3s tažbaAutor: sarktono30 243 videní

Traktor v3s výjazd z lesaAutor: sarktono5 946 videní

Traktor V3SAutor: sarktono32 781 videní

Ťažba v lese 4Autor: ini21 798 videní

Zimná ťažbaAutor: sarktono21 923 videní

Ťažba 2 kubíkovej sušiceAutor: sarktono14 790 videní

Ťažba v leseAutor: ajeto2229 716 videní
morticon pred 9 mesiacmi a 1 t
este zije traktor? :D
ini111 pred 11 rokmi a 3 m
vyzera dobre!! mas na predku dorobenu
uzavierku?
jawa250 pred 14 rokmi
vysoko tazisko
pierci pred 14 rokmi a 8 m
taky mali traktor a motor z vetresky to je ale sptreba???,
gabo111 pred 14 rokmi a 11 m
Pod vozok je vetrieska hej a motor z coho ?
komentator pred 15 rokmi a 4 m
strach v tem ist
anfe pred 15 rokmi a 5 m
perfektný traktor 5x
madic pred 15 rokmi a 5 m
dobre mu to taha, ujko ma uplne malicky traktorik co ma motor z trabanta a tiez faj dreva utiahol, ale toto je riadny silak traktor