Ale veď ten môj nákladiak znesie viac, ako na papieri, alebo nie?

A ty čo? Čakal si krémeše, alebo kávovéAutor: uhorkac15 672 videní

Už viacej sa ten mini nákladiak naložiť nedal?Autor: uhorkac8 286 videní

Neprehnali ste to trochu s tým nákladom?Autor: therock19 424 videní

Mozgový atlét asi čakal krémeše...Autor: kaligula27 310 videní

Posledné vyklápanieAutor: urfik21 316 videní

Ktorý idiot ho pustil na tú cestu?Autor: th0r18 356 videní

Ale si naložilAutor: bojovnik89 993 videní

Keď slabomyseľní naložia nákladiakAutor: mg47 497 videní

A čo si čakal krémeše, štuchať takto doAutor: lajkit14 915 videní

Letecký inžinier si dal do oka malú petarduAutor: vaipaipaimei13 178 videní

Dostal, čo si zaslúžilAutor: moriak24 550 videní

Čakal na ten správny momentAutor: shitmaster21 277 videní

Čo za idiota zaparkovalo ten nákladiak k tomuAutor: buchnad30 254 videní
nadoraz pred 4 mesiacmi a 3 t
Keby ten blbec nezatrúbil, mohol to zachrániť.
ddt pred 4 mesiacmi a 3 t
Ale uvolnil polku jazdného pruhu
jirkavs pred 4 mesiacmi a 3 t
Myslím, že slovensky rozumím dobře, ale nevím, co je krémeše. Poví mi to někdo?
nervy pred 4 mesiacmi a 3 t
Čo by čakal? Striehol na fajront.