Smutná i keď pravdivá reklama o tom, ako to je v dnešnej dobe.

Ťažká rozlúčkaAutor: kobrick48 771 videní

Posledná rozlúčka s RyanomAutor: srdce43 237 videní

RozlúčkaAutor: maaarcus17 146 videní

ROZLÚČKA S POLICAJNÝM PSOM (2018)Autor: haizel4 481 videní

Rozlúčka s MiromAutor: lago1610 958 videní

Demitrova rozlúčkaAutor: lkscofield3 994 videní

Posledná rozlúčka so záchranárskym psom 9/11Autor: kedzbe33 593 videní

Kobra 11 - Tom Kranich RozlúčkaAutor: andrej218722 406 videní

Kobra 11 Chris Ritter - RozlúčkaAutor: andrej218713 828 videní

Posledná rozlúčkaAutor: marekzv32 756 videní

UFO Ztracené důkazy(06) Přiznání naAutor: ezechyel9993 590 videní

4AG Rozlúčka s maturantmi ( chodenie s tablom )Autor: kalifa1474 664 videní

Spadla z oblakov - 13. RozlúčkaAutor: fundroid5 250 videní
dtatko pred 13 rokmi a 11 m
nádherné :)
qvv pred 14 rokmi a 3 m
riadny dojak,,ani pri titanicu som tak neplakal:D:D::D
frepko pred 14 rokmi a 10 m
boze moja mladost bola znicena tym ze som raz videl dokument ako natacaju komisara rexa :D a odvtedy si vzdy vsimam :D ako sa ten pes pozera na trenera ktory nieje na kamere a nie na herca :D
hopikmajo pred 14 rokmi a 10 m
Bohužial je to pravda aj ked máme iba škrečka ale aj s tým sa treba hrať.Domáce zvieratká sú na to aby nám spríjemnili život a nie aby sme ich odhodili.Niekde som dokonca videl ze ked doslúži policajný pes a nikto si ho nevezme domov tak ho jednoducho zabijú.Je to smutné :(
maco227 pred 15 rokmi a 2 m
Mna to video brutalne zobralo
choarg pred 15 rokmi a 2 m
az sa mi plakat chcelo :(
razorsvk pred 15 rokmi a 10 m
do kolesa (lol som zabudol dopísať)
element369 pred 16 rokmi a 2 m
keby som mal takeho psa.... tak nesedim za TV
marianka79 pred 16 rokmi a 9 m
no ja by som mu dala televizor kukat odstrihnut kábel a pome zo psomD:)
anys pred 16 rokmi a 11 m
normalne ma to rozplakalo ako si nakonci balil kufor chudacik hafan
asriel pred 16 rokmi a 11 m
chudaaak chlapec... uš nemá koho týrať... xD ale nje... :D
skroad pred 17 rokmi
chudacik hafo
swittjaja pred 17 rokmi
joooj, ten psik bol strasne zlaty...
geronimo23 pred 17 rokmi
byť na mieste toho psa tak tomu malému galganovi ešte poriadne lajno nechám na posteli....na rozlúčku....jak sa patrí!!!!
tawaress pred 17 rokmi
hah very nice ! 5*
jagabo pred 17 rokmi
keby som bol ten pes ja tha ho ocuram hned bi si ma vsimol
7marcellko7 pred 17 rokmi
nj vsetko co ma napadlo tak uz tu je napisane...:)
tigrica pred 17 rokmi
ake mile :) zlaty havo
m9m8m7m6 pred 17 rokmi
skoro som plakal dojimaveeeeeeeeee
chocholusik pred 17 rokmi
Zlate ...