Pondelok 6.6.2016 a sv Texase rozlúčili so 16-ročným zlatým retrieverom, ktorý pomáhal pri záchranných akciách po páde dvojičiek Svetového obchodného centra 11. septembra 2001. Pes musel byť utratený pre jeho zdravotné problémy.

Posledná rozlúčkaAutor: marekzv32 756 videní

Posledná rozlúčka s RyanomAutor: srdce43 234 videní

ROZLÚČKA S POLICAJNÝM PSOM (2018)Autor: haizel4 481 videní

Jeho posledný tanecAutor: zajacit22 511 videní

So psom do obchodu nesmieš!Autor: lilinka6940 449 videní

Posledná hokejová rozlúčka v MinskuAutor: somarik0usaty4 369 videní

Zlaňovanie so psomAutor: djnigelc16 120 videní

Posledná rozlúčka s Enriquem!Autor: malosato38 353 videní

Tento automatický vrhač unaví každého psaAutor: conan58 017 videní

Ukážem vám pár trikov s mojím psomAutor: minnietut6 311 videní

Posledná rozlúčka vo veľkom štýle (Taiwan)Autor: kedzbe24 870 videní

Kobra 11 Chris Ritter - RozlúčkaAutor: andrej218713 825 videní

Prasiatko sa hrá so psomAutor: duri0814 323 videní
nana22 pred 5 rokmi a 3 m
Choré....
mrminister5 pred 10 rokmi
ten pes si myslel ze dostane nazrat
pipos pred 10 rokmi
uff havinečko prekrasny moj...naadherne videjko..uz si hore s ostatnými havkami,,moji krasny
tomas123456789 pred 10 rokmi
tu aspon vidime ake su vyspele tie krajiny ..pes ktori zahranil tisice ludi ..dvostojne sa snim rozlučili .. urcite mu spravili dvostojni pomnik (nieco takom zmysle).. na slovensku takehoto psa hodia do pol metorvej jamy a zahrabu a ide zivot dalej jak keby ani nebolo !!!!
mincoooo pred 10 rokmi
a po nás ani pes neštekne...
xmotos125 pred 10 rokmi
pekne gesto od nich, ten hafan si to zasluzil. :) aj ked tu injekciu az tak moc nie
br23 pred 10 rokmi
je to trocha zvláštne (skôr v tom pozitívnom slova zmysle)- ved ten pes ani nič netušil, takže jemu to bolo jedno, niekto by mohol namietať že je to somarina len kvôli okázalosti a že preháňajú ale jeden človek mi raz na margo toho že som vravel, že nechcem mať pohreb s tými obradmi a zbytočnými blbosťami, povedal že pohreb nieje pre zosnulých ale pre pozostalých... :)
galileo26 pred 10 rokmi
na zamyslenie... : ak takýto pes ktorý bol skoro rovnocenným ako ostatní záchranári má zdravotné problémy, tak ho utratia.. ak má človek zdravotné problémy, tak ho nechajú trápiť sa až kým v bolestiach nevypustí dušu...
clavata pred 10 rokmi
pobrali trošku priretardene zvyky z USA
miromich pred 10 rokmi
Musi byt smutne sa este aj pri psovi citit ako nula a tak tuto situaciu urazat, ze vy nuly ;)
zavislacka pred 10 rokmi
to je krásne gesto! :)
plmokn pred 10 rokmi
takze jeho profesne zaradenie sa oznacuje ako 911K9, hej? :)
silverwolf24 pred 10 rokmi
Ja Vás ľudia nechápem...ste schopní ošomrať ešte aj to, že fenke, ktorá pomáhala ľuďom celý život, sa potom rozhodnú ostatní záchranári vzdať česť... to tu fakt chytáte také mindráky proti USA, alebo nedokážete prežrieť, že ona mala zaujímavejší život ako vy... ? A vôbec, bolo to dobrovoľné rozhodnutie tých, čo sa tam postavili a zasalutovali...Zjavne mali voči nej úctu, a rovnako aj k jej práci...podľa mňa pekné gesto, aj keď si tiež myslím, že ju mohli niekde nechať spokojne dožiť...
jozo98765 pred 10 rokmi
je to pekne..... beru ho ako clena timu, to je super!
rangers123 pred 10 rokmi
dakde zeru psov na ranajky a dakde im zasa vzdavaju cest ... strach toto :D
patriot93 pred 10 rokmi
Je pekne že si ho uctili ale zvieraťu salutovať to ju už troška divne
starec pred 10 rokmi
11/11 je predpokladam dedicske konanie
streamliner pred 10 rokmi
psa kvoli zdravotnym problemom utratia, cloveka ale nechaju trapit sa az do uplneho konca, aby z neho mohli tahat peniaze
swrtmaro pred 10 rokmi
na to ze 9/11 bol naplanovany den nejak moc ho prezivaju nemyslite ?
pawliee pred 10 rokmi
9/11 je dosť dobré hodnotenie :D