Posledná rozlúčka so záchranárskym psom 9/11

zobraziť viac ↓
kedzbe 33 593 videní

Pondelok 6.6.2016 a sv Texase rozlúčili so 16-ročným zlatým retrieverom, ktorý pomáhal pri záchranných akciách po páde dvojičiek Svetového obchodného centra 11. septembra 2001. Pes musel byť utratený pre jeho zdravotné problémy.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 10.6.2016 12:37
  • Páči sa: 90% (69 hlasov)
  • Obľúbené: 16
  • Komentárov: 72
  • Dľžka: 0:58
  • Kategória: zvieratká
  • Tagy: pes, retriever, posledná rozlúčka, utratiť, dvojičky, záchranár
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (72)
zobraziť viac ↓
  • nana22 pred 5 rokmi a 3 m
    Choré....

  • mrminister5 pred 10 rokmi
    ten pes si myslel ze dostane nazrat

  • pipos pred 10 rokmi
    uff havinečko prekrasny moj...naadherne videjko..uz si hore s ostatnými havkami,,moji krasny

  • tomas123456789 pred 10 rokmi
    tu aspon vidime ake su vyspele tie krajiny ..pes ktori zahranil tisice ludi ..dvostojne sa snim rozlučili .. urcite mu spravili dvostojni pomnik (nieco takom zmysle).. na slovensku takehoto psa hodia do pol metorvej jamy a zahrabu a ide zivot dalej jak keby ani nebolo !!!!

  • mincoooo pred 10 rokmi
    a po nás ani pes neštekne...

  • xmotos125 pred 10 rokmi
    pekne gesto od nich, ten hafan si to zasluzil. :) aj ked tu injekciu az tak moc nie

  • br23 pred 10 rokmi
    je to trocha zvláštne (skôr v tom pozitívnom slova zmysle)- ved ten pes ani nič netušil, takže jemu to bolo jedno, niekto by mohol namietať že je to somarina len kvôli okázalosti a že preháňajú ale jeden človek mi raz na margo toho že som vravel, že nechcem mať pohreb s tými obradmi a zbytočnými blbosťami, povedal že pohreb nieje pre zosnulých ale pre pozostalých... :)

  • galileo26 pred 10 rokmi
    na zamyslenie... : ak takýto pes ktorý bol skoro rovnocenným ako ostatní záchranári má zdravotné problémy, tak ho utratia.. ak má človek zdravotné problémy, tak ho nechajú trápiť sa až kým v bolestiach nevypustí dušu...

  • clavata pred 10 rokmi
    pobrali trošku priretardene zvyky z USA

  • miromich pred 10 rokmi
    Musi byt smutne sa este aj pri psovi citit ako nula a tak tuto situaciu urazat, ze vy nuly ;)

  • zavislacka pred 10 rokmi
    to je krásne gesto! :)

  • plmokn pred 10 rokmi
    takze jeho profesne zaradenie sa oznacuje ako 911K9, hej? :)

  • silverwolf24 pred 10 rokmi
    Ja Vás ľudia nechápem...ste schopní ošomrať ešte aj to, že fenke, ktorá pomáhala ľuďom celý život, sa potom rozhodnú ostatní záchranári vzdať česť... to tu fakt chytáte také mindráky proti USA, alebo nedokážete prežrieť, že ona mala zaujímavejší život ako vy... ? A vôbec, bolo to dobrovoľné rozhodnutie tých, čo sa tam postavili a zasalutovali...Zjavne mali voči nej úctu, a rovnako aj k jej práci...podľa mňa pekné gesto, aj keď si tiež myslím, že ju mohli niekde nechať spokojne dožiť...

  • jozo98765 pred 10 rokmi
    je to pekne..... beru ho ako clena timu, to je super!

  • rangers123 pred 10 rokmi
    dakde zeru psov na ranajky a dakde im zasa vzdavaju cest ... strach toto :D

  • patriot93 pred 10 rokmi
    Je pekne že si ho uctili ale zvieraťu salutovať to ju už troška divne

  • starec pred 10 rokmi
    11/11 je predpokladam dedicske konanie

  • streamliner pred 10 rokmi
    psa kvoli zdravotnym problemom utratia, cloveka ale nechaju trapit sa az do uplneho konca, aby z neho mohli tahat peniaze

  • swrtmaro pred 10 rokmi
    na to ze 9/11 bol naplanovany den nejak moc ho prezivaju nemyslite ?

  • pawliee pred 10 rokmi
    9/11 je dosť dobré hodnotenie :D