V semifinale Craig Harper predviedol zopár vydarených úryvkov piesní, no na postup do finále to bohužiaľ nestačilo. Spomedzi iných imitoval aj Enrique Iglesias-a a Barry White-a. Ale aj tak myslím, že opäť nesklamal. Čo na to hovorite?

Británia má talent - Craig HarperAutor: diutan34 838 videní

Británia má talent - Julian Smith semifináleAutor: diutan108 285 videní

Británia má talent - Julian SmithAutor: diutan137 559 videní

Británia má Talent - Faces of DiscoAutor: yumi141 711 videní

Británia má talent (2010) Peridot (semifinále,Autor: toro8936 257 videní

Susan Boyle v semifináleAutor: lenin54 183 videní

Británia má talent - hltačAutor: tigrica70 713 videní

Tobias Mead na Británia má talentAutor: lucas62270 701 videní

Británia má talent - Jamie PughAutor: sakal9129 795 videní

Británia má talent - Chloe HickinbottomAutor: tragy89 661 videní

Británia má talent - Hollie Steel Autor: sakal9108 180 videní

Británia má talent - Tobias MeadAutor: oldie132 765 videní

The Chippendoubles - SemifináleAutor: prototype158 537 videní
susan pred 13 rokmi a 11 m
no dal to dobre zakazdym ked vystupoval :)
sherilin007 pred 15 rokmi a 8 m
flipeeeeeeeeeeeeeer jednicka !:-)
mazornicanka pred 16 rokmi
zlate :D
emily1 pred 16 rokmi a 1 m
:)
dajko001 pred 16 rokmi a 2 m
dobre spieva
viee pred 16 rokmi a 5 m
je to dobrý komik ale spievať to sa musí uznať to vie!
super
xeron pred 16 rokmi a 10 m
zabijaak strasnyy ... a neviete niekto ako sa vola ta pesnicka od barryho whita .??
pos3idon pred 16 rokmi a 10 m
co dodat rodeny bavic
cmici pred 16 rokmi a 10 m
ouuuuuuuuuuu:u:))
tomage69 pred 16 rokmi a 12 m
je to mozne ako té tak paradne mooze napodobnyyt xD
emtech66 pred 17 rokmi
to sú svine on by sa do finále hodil
mima36911 pred 17 rokmi
tento nema chybu!:D
xyro pred 17 rokmi
good :)
alfonzo pred 17 rokmi
dobri je kur na
nikis pred 17 rokmi
paradny imitator
macelko18 pred 17 rokmi
Velmi dobre ... naozaj velmi dobre. A ten Berry White je fantasticky ..
burner pred 17 rokmi
Fakt super, súhlasím s Terom. A ani neviem jak to dokázal.
steepi pred 17 rokmi
ale to BGT 2008
xkubo pred 17 rokmi
Ten Enrique bol fantastický ;)
slayerka pred 17 rokmi
imitator? mno da sa trochu