Skvelý imitátor Craig Harper parodoval song skupiny Boyzone - No Matter What. Fakt vydarená šou, Craig samozrejme postúpil.

Británia má talent - Craig Harper (semifinále)Autor: diutan38 442 videní

Británia má talent - hltačAutor: tigrica70 713 videní

Tobias Mead na Británia má talentAutor: lucas62270 701 videní

Británia má talent - Mr.MethaneAutor: sakal993 806 videní

Británia má Talent - Faces of DiscoAutor: yumi141 711 videní

Británia má talent - Jamie PughAutor: sakal9129 795 videní

Británia má talent - Chloe HickinbottomAutor: tragy89 661 videní

Británia má talent - Hollie Steel Autor: sakal9108 180 videní

Británia má talent - Tobias MeadAutor: oldie132 765 videní

Británia má talent - PeridotAutor: toro8980 650 videní

Británia má talent - Mama TrishAutor: janulqa45 730 videní

Británia má talent - Julian SmithAutor: diutan137 559 videní

Británia má talent - Singing soulsAutor: yumi121 985 videní
15dada96 pred 15 rokmi a 7 m
mega :D je supeer, takych ludi neni moc a duplom takych čo to vedia :)
vyhul pred 15 rokmi a 10 m
fajnový je :D 5*
palkohol pred 15 rokmi a 10 m
klobuk dole... takych je na svete malo :)
anjeliiik17 pred 16 rokmi a 10 m
Myslím že pri tomto videu nieje komentár že Amandička je najkrajšia na svete :D
anjeliiik17 pred 16 rokmi a 11 m
zlaty je :Djak škrečok vyzera :D...ale zlaty zlaty fest ♥
tomage69 pred 16 rokmi a 12 m
ma super hair style x
eyes pred 17 rokmi
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
iwushik pred 17 rokmi
WTF? ale zwaty je :D
fajlip pred 17 rokmi
Mam pocit, že šracovi sa ozve Elton John :)
bobo31 pred 17 rokmi
sa stavim ze teraz zacal karieru zabavaca, moderatora.... ..ale ide mu to :)
susan pred 17 rokmi
az na ten jeho úces :D je fakt skvely.... paci sa mi to
robertoxxl pred 17 rokmi
už je to trápne sem dávať tých zdegenerovaných angličanov a a američanov!!!
hado20 pred 17 rokmi
toho by som chcel vidieť na živo, to by som sa popukal od smiechu, mne osobne sa veľmi páči.
electrofly pred 17 rokmi
chudak ale je gay ale vystupenie bolo celkom dobre
petter18 pred 17 rokmi
tvári sa trošku jak debilek, ale je v pohode.. pobavil ma.. :D 5*
tigrica pred 17 rokmi
dobry je ,ale afektovany