Fantázia v pohybe, ktorá ma veľmi chytila, sú fantastickí, pre mňa za 5* fakt :)

Británia má talent - PeridotAutor: toro8980 650 videní

Británia má talent - Julian Smith semifináleAutor: diutan108 285 videní

Británia má talent (2010) - Stevie StarrAutor: toro8968 691 videní

Británia má talent - Craig Harper (semifinále)Autor: diutan38 442 videní

Británia má talent 2010 - The Chippendoubles2Autor: f0bos140 789 videní

Británia má talent (2010) - DiversityAutor: toro8996 151 videní

Británia má talent 2010 - The ChippendoublesAutor: amenofus531 558 videní

Británia má Talent - Faces of DiscoAutor: yumi141 711 videní

The Chippendoubles - SemifináleAutor: prototype158 537 videní

Finále Británia Hľadá Talent 2010 (TobiasAutor: semto56 516 videní

Tobias Mead na Británia má talentAutor: lucas62270 701 videní

Británia má talent 2010 - Twist and PulseAutor: amenofus65 812 videní

Británia má talent 2010 - Olivia ArchboldAutor: amenofus26 392 videní
victim396 pred 13 rokmi a 7 m
ten jeden beloch tam teda svieti :D
kaslemkarmu pred 14 rokmi a 3 m
Dost dobre
janula13 pred 14 rokmi a 6 m
ok su dobrí
chudka pred 15 rokmi a 2 m
No co dodat dokonaly su..:) * nemam slov su dobry fakt :)
dorixex pred 15 rokmi a 3 m
down - boys noise, sandman - the chordettes, dirty picture - taio cruz feat ke$ha :)
plus ešte s tohto je tam niečo :)
http://www.youtube.com/watch?v=Aczos72A-R8
miki0167 pred 15 rokmi a 5 m
Hej prosím vás ako sa volá tá Prvá Pesnička ?
gabca1505 pred 15 rokmi a 7 m
aj ja by som cela wedet..ako sa volajúú tie pesničky..:(...wiem iba jednu...taio cruz-dirty picture ft.kesha
bizmarkie4 pred 15 rokmi a 9 m
1:16 toho vzadu jak tocil :D
reni pred 15 rokmi a 9 m
ci boha ta synchronizacia je najlepsia aku som kedy videl :)
lenci69 pred 15 rokmi a 9 m
1:04 pls kto vie ako sa vola ta piesen???
moletka0000 pred 15 rokmi a 11 m
tak hudba nema chybu .. skvela show
angelika pred 15 rokmi a 11 m
podarene to je
monika54811 pred 15 rokmi a 11 m
extreem .... yes ! :P
moncsyka pred 15 rokmi a 11 m
ja chcem tú hudbu a neviem si nijako pomocť !!
matqo691 pred 15 rokmi a 11 m
very very good :D :D 5* s * :D
s3mi pred 15 rokmi a 11 m
gooooooooood velmi gooood
patrikboss pred 15 rokmi a 11 m
0:57 ppc to vyzera aj ja by som to chcel vediet :D:D:D:D
magnet pred 15 rokmi a 11 m
kto mi da nazvy tych skladiep prosim je to dvolezite
jackasssk pred 16 rokmi
niet čo dodať..skvelý
leccter pred 16 rokmi
tento druh tancu sa mi nepaci ale tak da sa