Starý otec, môžeš mi prosím ťa otvoriť túto fľašu? A dedo samuraj otvoril...

Majster s katanouAutor: excellent43 333 videní

Ako si otvoriť pivečkoAutor: benyxxxxx31 459 videní

Katana vs. európsky mečAutor: jojko199849 762 videní

Ako otvoriť víno zapaľovačomAutor: internetomsvetom21 962 videní

Otec ho veľmi nepochváli (katana vs. jablko)Autor: buchnad22 938 videní

Katana (dokument)Autor: lucasinoo18 746 videní

Ako si otvoriť konzervu bez otvárača?Autor: peros38 259 videní

Novodobý samuraj vs. 160 km/h rýchla loptičkaAutor: johnatan43 853 videní

Japonská katana vs Europsky rytiersky mečAutor: danygreen9 536 videní

Ako otvoriť fľašu s prsteňomAutor: buchnad46 585 videní

Vietnamec na intrákuAutor: luk27 485 videní

Ako otvoriť fľašu vína topánkouAutor: moriak67 922 videní

Japonská katana vs. guľometAutor: lubo12365 715 videní
fuckpitsburgh pred 12 rokmi a 8 m
dobré
assains pred 13 rokmi a 4 m
ten popis najlepší že : Starý otec, môžeš mi prosím ťa otvoriť túto fľašu? A dedo samuraj otvoril....:D
geco1234 pred 14 rokmi a 3 m
plastova s vodou sa da aj obycajnym nozikom :)
rudoarmejec7 pred 14 rokmi a 3 m
Keď ste niekedy videli film o samurajoch, tak tam tie svoje meče skúšali na tých banbusových trubkách. No ešte pár stoviek rokov predtým raj kvalitu meča skúšali na žvých ľuďoch-zajtcoch až kým to pre nehumánnosť cisár zakázal.
18martiner18 pred 14 rokmi a 3 m
Dokonalost cista dokonalost ...... najdokonalejsia chladna zbran
exeless pred 14 rokmi a 8 m
Tie katany su neskutočné meče :)
funnyman pred 14 rokmi a 8 m
rad pozeram tieto videa...je to fascinujuca ostrost :)
efman pred 14 rokmi a 11 m
a bordel bol na svete :D
makro pred 15 rokmi a 1 m
tak umelu flasu :(
radko96 pred 15 rokmi a 4 m
ale zaujímave je to, ak ten kus fľaše ostane na tom malom dreve či čo to je .. nie??
rasenganshuriken pred 15 rokmi a 12 m
kks to uz ake ostre..kebyze takto po otm buchne nejakym tupym nozom na roztieranie masla tak by to len spadlo na zem...
jackson666 pred 16 rokmi
"Starý otec, môžeš mi prosím ťa otvoriť túto fľašu? A dedo samuraj otvoril..." no tak trocha aj vylial sami tak zdať :D :D :D
lado212 pred 16 rokmi a 2 m
katana je fakt ostra a k tomu že sa nepoužíva na sekanie to je pravda samuraj ju používal na rezacie techniky a ninjovia prevažne na bodacie(preto bola vždy aj taka opotrebovana)
teekane pred 16 rokmi a 2 m
okrem toho ze je tam na začiatku reverse je to celkom dobre :)
123valo pred 16 rokmi a 10 m
najprv som čital ze je to kartov :D
borisk2 pred 17 rokmi
ja katanu doma mam a naozaj je taka ostra musim mat kozene rukavyce ket ju chem vilestit su to kranse mece
99ichigo99 pred 17 rokmi
najprv seknes a potom rezes
99ichigo99 pred 17 rokmi
katana je rezna zbran a nie secna
newmi pred 17 rokmi
nech presekne prázdnu fľašu,,starý otec"
gaspi7777 pred 17 rokmi
s takym nozom odseknes hlavu..ako nic...zareze sa to ako do masla