Cestovanie mimo Európu môže priniesť aj takéto prekvapenia. Fľaša s vrchnákom, ktorý nie je pripevnený k závitu, slečnu zaskočil (potešil).

Lavrov o vzniku NATOAutor: jano771 243 videní

Bubeník v orchestri si vyrobil problémAutor: corcor8 515 videní

Ked si uvedomis, ze zajtra je weekendAutor: sportforlife2 396 videní

Si len tak cestuješ busom a odrazu toto!Autor: tchoroid11 790 videní

Keď si uvedomíš, že tvoj pes je "drifteriér"Autor: pishishvor52 774 videní

Ten pocit, keď si uvedomíš, že bude zleAutor: pishishvor22 228 videní

Ten moment, keď si uvedomíš, že už jeAutor: paruman67 521 videní

Milujem ťa 6Autor: lubovanco5 151 videní

VEDECKY DOKÁZANÉ ZÁŽITKY MIMO TELA!Autor: ezechyel9993 292 videní

Keď si uvedomíš, že dezinfekcia rúk nestačíAutor: corcor24 363 videní

Reakcia, keď ťa príjmu na HarvardAutor: tricky2 137 videní

Cestuješ v aute, keď odrazu blesky!Autor: lezak60015 782 videní

Keď cestuješ metrom v Rio de JaneiroAutor: hlavotis31 878 videní
gusttafa pred 2 týždňami a 6 d
Podla mna to je popici vec, nemusim vrchnak drzat ak pijem z flase, pri soferovani o to lepsie. Ked ho chcem oddelit od flase tak ho odtrhnem. Nikdy som nepochopil ten problem s tymi vrchnakmi.
olif pred 2 týždňami a 6 d
Tento nápad z EÚ mi príde ako dobrý. Veľa času trávim v aute a stávalo sa že mi spadol vrchnák.
munyr pred 2 týždňami a 6 d
Prišla nato až polovicu odpila ?!
roscoe18 pred 2 týždňami a 6 d
Ja som tak bol v thajsku a tam to este nemaju a dost mi to vadilo vrchnak mi stale padal na zem hehe ..
pade pred 2 týždňami a 6 d
stokrat skopirovana myslienka. Videl som to uz snad 5x od roznych ludi. Ale tato je aspon pekna.
kapo227 pred 2 týždňami a 6 d
Eko uchylanti 3,2,1.... mínuskujte :D
scorpio99 pred 3 týždňami
Doteraz sa čudujem koľkým kktom ten pripevnený vrchnák ničí život
zurivec33 pred 3 týždňami
Odkážte jej že je trápna p!ča
aggro pred 3 týždňami
keby ju mala aspon fresh otvorenu, a nie ze uz polka chyba