V strede cesty som stretol zaľúbený párik (klasiky slovenského internetu)

zobraziť viac ↓
sklegendy 8 572 videní

⚠️VAROVANIE: VULGARIZMY! Tomáš stretol na ulici extrémne zaľúbený pár a poprial im všetko dobré.

Zdroj: yt / Tomáš Sitkey

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 27.4.2026 21:39
  • Krajina: Slovensko 🇸🇰
  • Páči sa: 33% (67 hlasov)
  • Obľúbené: 2
  • Komentárov: 28
  • Dľžka: 0:26
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: slovenského internetu, sk legendy, legendy slovenského internetu, sklegendy, zábavné, srandovné, vtipne, párik, zaľúbený párik, slovensko
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (28)
zobraziť viac ↓
  • norbetors pred 2 mesiacmi
    Úplne rovnakú potrebu vynadať ludom čo stoja na prechode ale bez úmyslu ho prejsť a potom ešte na teba mávajú však choj, že ty si ten cokot prečo si zastal, ako keby som mal kryštálovú guľu na volante aby som im videl do tej prieba.... gebule ...

  • iax10 pred 2 mesiacmi
    Lekvár sa nezdá 😀😀😀

  • mikifiki pred 2 mesiacmi
    Na p1ču to začalo,ale nakoniec to dobre dopadlo 😁

  • fauda pred 2 mesiacmi
    Veľký kokot. A potom si išiel domov vyhoniť vtáka. Kto by chcel takéhoto chuja

  • nalimko212 pred 2 mesiacmi
    keď už nevieš ako zaujať...

  • pepe1801 pred 2 mesiacmi
    Pozor, pridám tiež jeden vulgarizmus. "je to ale kokot jebnutý"

  • theprestige pred 2 mesiacmi
    paci sa mi, ako si jeho zila na čele skoro zalozila svoj instagram ucet

  • esoxred pred 2 mesiacmi
    už ani tí buzeranti nie su čo byvali

  • michalmacqou pred 2 mesiacmi
    ...toto presne je s ním cele zle od Dunaja k vaším službám....😂

  • ujovecernicek pred 2 mesiacmi
    one man show z maturitného večierku?

  • roscoe18 pred 2 mesiacmi
    kde to spejeme

  • tonenimozne pred 2 mesiacmi
    Az sa mu vlasky zjezili 😀ach to slovensko

  • nadoraz pred 2 mesiacmi
    pobavilo.😀

  • yannik pred 2 mesiacmi
    😂😂

  • nebudovca pred 2 mesiacmi
    :D

  • brajenkotlar pred 2 mesiacmi
    Sa cudujem ze mu nerozcuchalo tu krasnu blondavu trvalu za styri koruny ked sa akoze "rozculil" a chcel niekoho "zaebat". Ten moze zaebat akurat tak plyn na sporaku, traged.

  • febatjica pred 2 mesiacmi
    Nejak je tu horuco.

  • rugocilu pred 2 mesiacmi
    reagoval by som podobne 😂