Farmárka hľadala muža, no Maroš ním istotne nebol. Nevedel rozlíšiť 13tku od 17tky.

Život je ako k*kot (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy9 978 videní

V ľavim pruhu calý čas kamión ho obehujeAutor: sklegendy11 056 videní

Ta to normálne pridziganí kokoci (klasikyAutor: sklegendy7 116 videní

Babka si objednala z komárna štvorkolkuAutor: sklegendy10 115 videní

Dácia DO P*ČI (klasiky slovenského internetu)Autor: sklegendy9 655 videní

Je to možné? Bobrík (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy7 023 videní

EGO a Bratislavské módne dni (klasikyAutor: sklegendy9 471 videní

Stojí, stojí a kuká ako Bazmeg do poľaAutor: sklegendy7 321 videní

Felišovce zasadnutieAutor: olivermalacky5811 025 videní

Kukajce ludze jak mu zajebuje v KošicochAutor: sklegendy10 395 videní

No kukaj tu do P*ČI, motor ho obehuje! (klasikyAutor: sklegendy9 355 videní

Prečo máš toľko železa tak len tak? (klasikyAutor: sklegendy9 718 videní

Slovenská komunita v Čiernej hore (klasikyAutor: bbkraj13 750 videní
pgchem pred 4 mesiacmi
Povedala som ti dačo? :D Takže on má vlastne svojho muža :D
mungo0 pred 10 mesiacmi a 1 t
stoka nestastna
utan pred 10 mesiacmi a 1 t
Takze srob je desina.
mirjamec pred 10 mesiacmi a 1 t
kolkata je to čast
stockysvk pred 10 mesiacmi a 1 t
mužatka !!!
megacik pred 10 mesiacmi a 1 t
Vypnúť tú prehistorickú mašinu predtým, ako do nej začal pchať prsty, bol celkom rozumný krok, tak neviem, čo sa sťažuje.
hellriders pred 10 mesiacmi a 1 t
Tá mrochta má Správanie starého chlopa na stavbe ako keď príde mlady chalan a nevie všetko a starý je najväčší BOSS ... A potom že nevydržia mladý jasné z takým prístupom radšej bude robiť roznaškára pizze ako by sa mal učiť nejakému remeslu pri takom prístupe.....
darkwolf666 pred 10 mesiacmi a 1 t
Prečo mám pocit že baba má väčší kliťák ako ja dick v stojke? Veď z jej tesťáku som ja dostal chuť opraviť digestor a pritom funguje.
mdmd pred 10 mesiacmi a 1 t
Ktovie čo je s ňou dnes.
slivec pred 10 mesiacmi a 1 t
to je zarážajúce, že prišiel poobede a smrdel :D
tunecraft pred 10 mesiacmi a 2 t
chlap v zenskom tele :D
nebudovca pred 10 mesiacmi a 2 t
13ky su vraj super, restt hovoril :D
porfyrio pred 10 mesiacmi a 2 t
Doj3báva ho ako sirotu
ujovecernicek pred 10 mesiacmi a 2 t
keď hovno sa zúfalo snaží pohoniť si biedne ego, po chudákovi chlapcovi. Odpad,
klampotik pred 10 mesiacmi a 2 t
Popravde by som tiež nevedel kolkátka to je lebo s klúčmi moc nerobím a to som zručný. Ale keby mi ukáže vrták tak jej poviem koľkátka to je, kludne aj imbus.
target pred 10 mesiacmi a 2 t
ja by som ho najprv zjebal za a tu bordovu koselu 😁
brajenkotlar pred 10 mesiacmi a 2 t
Dobrovolne sa priznavam ze som tieto stupidne reality show pozeraval ked sa mi nechcelo pozerat 2 hodinovy film, jedna epizoda mala 45 minut (a na internete to bolo bez reklam) a tuto mrochtu si pamatam. Jako dobre, chlapec bol totalny vystresovany motak ale to jak sa po nom cely vikend vozilo - strasne zle sa na to pozeralo. 😔 Sa k nemu spravala jak k otrokovi ale to ze si ona nevedela opravit ani kosacku a chalanisko musel kosit rucne s kosou jak v 18tom storoci a aj tak jej nebol dobry (a to sa doslovo pre nu isiel roztrhat) 😒
danpaulok pred 10 mesiacmi a 2 t
kto by chcel takuto mrochtu??? :D a este si honi ego na tom, ked niekto na pohlad nevie cislo kluca... ved okometricky kuknem a vidim (cislo nemusi sediet, ak ide o imperialnu skrutku, aj take som zazil), chcel by som vidiet, ci tak vie na pohlad urcit aj velkost imbusoveho kluca, alebo machruje len ked riesi svoje naradie, lebo ho uz pozna naspamat
hellriders pred 10 mesiacmi a 2 t
Chce múdrovať a sama nezna tupá malá si pýtať aký kľúč a nie ,,šrób"... Pri 17 stke kľúči je väčšinou metrický m10 ale táto mudrlantka zduta picu vie pri mne by bola vyskolena hneď
scarface pred 10 mesiacmi a 2 t
Za svoj zivot som si na brigadach atd. vsimol, ze tento typ ludi je dost utocny, ked nahodou nieco neviete, alebo nepoznate kazde naradie...robia si posmesky, znevazuju, nasieraju sa...cim to moze byt ? Potom nadavaju, ze mladi nic nevedia, ale nebyt jak cholerik a nieco aj ukazat, vysvetlit, tak to uz nie