Klasiky slovenského internetu - Kolkátka to je šrób?

zobraziť viac ↓
sklegendy 13 637 videní

Farmárka hľadala muža, no Maroš ním istotne nebol. Nevedel rozlíšiť 13tku od 17tky.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 12.8.2025 18:25
  • Krajina: Slovensko 🇸🇰
  • Páči sa: 22% (18 hlasov)
  • Obľúbené: 3
  • Komentárov: 50
  • Dľžka: 0:50
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: farmár hľadá ženu, farmár marián, sklegendy, legendy slovenského internetu, klasiky slovenského internetu, sk legendy, kolkiatka šrób, kosačka, kriste pane na nebi, slovensko
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (50)
zobraziť viac ↓
  • pgchem pred 4 mesiacmi
    Povedala som ti dačo? :D Takže on má vlastne svojho muža :D

  • mungo0 pred 10 mesiacmi a 1 t
    stoka nestastna

  • utan pred 10 mesiacmi a 1 t
    Takze srob je desina.

  • mirjamec pred 10 mesiacmi a 1 t
    kolkata je to čast

  • stockysvk pred 10 mesiacmi a 1 t
    mužatka !!!

  • megacik pred 10 mesiacmi a 1 t
    Vypnúť tú prehistorickú mašinu predtým, ako do nej začal pchať prsty, bol celkom rozumný krok, tak neviem, čo sa sťažuje.

  • hellriders pred 10 mesiacmi a 1 t
    Tá mrochta má Správanie starého chlopa na stavbe ako keď príde mlady chalan a nevie všetko a starý je najväčší BOSS ... A potom že nevydržia mladý jasné z takým prístupom radšej bude robiť roznaškára pizze ako by sa mal učiť nejakému remeslu pri takom prístupe.....

  • darkwolf666 pred 10 mesiacmi a 1 t
    Prečo mám pocit že baba má väčší kliťák ako ja dick v stojke? Veď z jej tesťáku som ja dostal chuť opraviť digestor a pritom funguje.

  • mdmd pred 10 mesiacmi a 1 t
    Ktovie čo je s ňou dnes.

  • slivec pred 10 mesiacmi a 1 t
    to je zarážajúce, že prišiel poobede a smrdel :D

  • tunecraft pred 10 mesiacmi a 2 t
    chlap v zenskom tele :D

  • nebudovca pred 10 mesiacmi a 2 t
    13ky su vraj super, restt hovoril :D

  • porfyrio pred 10 mesiacmi a 2 t
    Doj3báva ho ako sirotu

  • ujovecernicek pred 10 mesiacmi a 2 t
    keď hovno sa zúfalo snaží pohoniť si biedne ego, po chudákovi chlapcovi. Odpad,

  • klampotik pred 10 mesiacmi a 2 t
    Popravde by som tiež nevedel kolkátka to je lebo s klúčmi moc nerobím a to som zručný. Ale keby mi ukáže vrták tak jej poviem koľkátka to je, kludne aj imbus.

  • target pred 10 mesiacmi a 2 t
    ja by som ho najprv zjebal za a tu bordovu koselu 😁

  • brajenkotlar pred 10 mesiacmi a 2 t
    Dobrovolne sa priznavam ze som tieto stupidne reality show pozeraval ked sa mi nechcelo pozerat 2 hodinovy film, jedna epizoda mala 45 minut (a na internete to bolo bez reklam) a tuto mrochtu si pamatam. Jako dobre, chlapec bol totalny vystresovany motak ale to jak sa po nom cely vikend vozilo - strasne zle sa na to pozeralo. 😔 Sa k nemu spravala jak k otrokovi ale to ze si ona nevedela opravit ani kosacku a chalanisko musel kosit rucne s kosou jak v 18tom storoci a aj tak jej nebol dobry (a to sa doslovo pre nu isiel roztrhat) 😒

  • danpaulok pred 10 mesiacmi a 2 t
    kto by chcel takuto mrochtu??? :D a este si honi ego na tom, ked niekto na pohlad nevie cislo kluca... ved okometricky kuknem a vidim (cislo nemusi sediet, ak ide o imperialnu skrutku, aj take som zazil), chcel by som vidiet, ci tak vie na pohlad urcit aj velkost imbusoveho kluca, alebo machruje len ked riesi svoje naradie, lebo ho uz pozna naspamat

  • hellriders pred 10 mesiacmi a 2 t
    Chce múdrovať a sama nezna tupá malá si pýtať aký kľúč a nie ,,šrób"... Pri 17 stke kľúči je väčšinou metrický m10 ale táto mudrlantka zduta picu vie pri mne by bola vyskolena hneď

  • scarface pred 10 mesiacmi a 2 t
    Za svoj zivot som si na brigadach atd. vsimol, ze tento typ ludi je dost utocny, ked nahodou nieco neviete, alebo nepoznate kazde naradie...robia si posmesky, znevazuju, nasieraju sa...cim to moze byt ? Potom nadavaju, ze mladi nic nevedia, ale nebyt jak cholerik a nieco aj ukazat, vysvetlit, tak to uz nie