⚠️VAROVANIE: VULGARIZMY! Náš najznámejší moto-influencer sa opäť poriadne vytočil v premávke. Mol za to vodič Dácie.

No kukaj tu do P*ČI, motor ho obehuje! (klasikyAutor: sklegendy9 355 videní

Stojí, stojí a kuká ako Bazmeg do poľaAutor: sklegendy7 321 videní

Ta to normálne pridziganí kokoci (klasikyAutor: sklegendy7 116 videní

Krista, Boha, Máriu! (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy9 939 videní

A ako parkujú v tej Spišskej? Ako bandaAutor: sklegendy7 076 videní

Je toto prechod? 50-tku poznáš do p*če?Autor: sklegendy7 941 videní

Ty si pridziganý? (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy7 651 videní

Babka si objednala z komárna štvorkolkuAutor: sklegendy10 115 videní

Život je ako k*kot (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy9 978 videní

Klasiky slovenského internetu - Kolkátka to jeAutor: sklegendy13 637 videní

V ľavim pruhu calý čas kamión ho obehujeAutor: sklegendy11 056 videní

Kukajce ludze jak mu zajebuje v KošicochAutor: sklegendy10 395 videní

Prečo máš toľko železa tak len tak? (klasikyAutor: sklegendy9 718 videní
ransom pred 3 mesiacmi a 3 t
opat tupy vychodniar nic nove - majster sveta ktory zozral vsetku mudrost
fenestron pred 3 mesiacmi a 4 t
Mal to tam zalomiť bez brzdenia, keď nevidí z poza rohu chalupy, či tam nie je auto, alebo hocičo? Ešte ukážkové proti tým, ktorí sú schopní si nadísť k stredovej čiare a to už je iný level.
wahiro pred 4 mesiacmi
Veľa zbytočných vecí sa tu odohralo. On sa zbytočne rozčúlil, potom to zbytočne pridal na internet. My sme to zbytočne pozerali a potom som to úplne zbytočne okomentoval...
milosss17 pred 4 mesiacmi
Tak ty si dobrý ementál :D. Keď ťa toto vytočí, určite sa zamysli nad vyšetrením. Práve som sa vrátil po týždni v Talainsku a tam som sa naučil mať skutočné pochopenie pre katastrofálne šoférovanie :D. Po pár hodinách mi bolo úprimne jedno kto dáva, kto nedáva smerovku, kto ma obieha cez plnú, kto zavadzia v križovatke, kto zastaví uprostred križovatky a vystpi z auta, kto odbáča pol roka, kto dáva smerovku do ľava a ide do prava :D. Takúto kravinu ako je na videu už viac v živote ani riešiť nebudem :D.
darcaorganov pred 4 mesiacmi
akože sú vodiči čo im odbočenie trvá 2 dni ale toto nebolo nič hrozné... Chlape ak ti môžem poradiť daj si prášky na ukľudnenie lebo teba porazí za tým volantom keď ťa dokáže rozčúliť takáto banalita ;)
aggro pred 4 mesiacmi
ako sa to moze nazvat klasiky slovenskeho internetu, ked to video je z pred tyzdna??
pa3k120 pred 4 mesiacmi
milujem tu tých mentálov čo do každej riti najebú politiku
slovodobitky pred 4 mesiacmi
a aj tento má žiaľ právo voliť, takže sa nečudujem že to tu tak vyzerá
tardnuk pred 4 mesiacmi
super hlášky😂
doggo1313 pred 4 mesiacmi
To sa neda pocuvat.
rat pred 4 mesiacmi
To je hnus
cellfactor002 pred 4 mesiacmi
a potom pojde volit fica
dodoslovensko pred 4 mesiacmi
Prešov pod cintirom ?
nightly pred 4 mesiacmi
Ako tiež mi vadí, keď je nejaka odbočka, kde sa dá ísť 70 a niekto zbrzdí na 10 - 15 km a ešte podradí do jednotky, ale tak trošku úroveň by si človek mal držať
brusli pred 4 mesiacmi
skyslo mi mlieko v chladničke
villevallo pred 4 mesiacmi
Nervy rupnú,more !
syrovahlava pred 4 mesiacmi
Chudák autor videa,musí byť strašné žiť s takouto hlavou na krku:DAle vážne,je na čase prestať robiť z hlúpych ľudí slávnych.
marek002 pred 4 mesiacmi
Načo také video?
bububu2 pred 4 mesiacmi
nešťastný týpek
neregistrovany pred 4 mesiacmi
toto nie je ziadna klasika len mentalne labilny jedinec za volantom