Odhŕňanie snehu tomuto robotovi ešte veľmi nejde. Unitree G1 ešte musí čo-to potrénovať, aby bol prínosom.

Muž v domácnosti vyskúšal humanoidnéhoAutor: rudy1117 986 videní

Humanoidné roboty Unitree G1 účinkujú vAutor: eennee7 509 videní

Humanoidný robot tancoval naozaj krásne ...Autor: loktibrada3 269 videní

Humanoidný robot Unitree G1 má naozaj dobrúAutor: uhorkac4 821 videní

Robota Unitree G1 si poriadne podali, strkali ho,Autor: lezak6006 966 videní

Obrí robot Unitree GD01 mení sci-fi na realitu,Autor: loktibrada6 125 videní

Čínsky humanoidný robot Unitree G1 jeAutor: tchoroid12 281 videní

Druhý zaznamenaný útok humanoidného robota naAutor: godzilla7 025 videní

Humanoidný robot „zatrepal bačkorami”Autor: moriak12 602 videní

Čínska spoločnosť Unitree má rekord, ichAutor: luda5 658 videní

Čínsky humanoidný robot Unitree trénuje kungAutor: lezak6006 022 videní

Spoločnosť Galbot učí humanoidného robotaAutor: uhorkac4 196 videní

A sme v hajzli! (Unitree Robotics)Autor: tristan321 222 videní
nosound99 pred 4 mesiacmi a 3 t
Zazil som aj vacsich neschopakov.
psych0pat pred 4 mesiacmi a 3 t
Ako keby som videl môjho suseda :d
andrejmikulik pred 4 mesiacmi a 3 t
A máme to tu zas. Dosť bolo podradnej práce a posmeškov. Presne pre toto sa roboti vzbúria a zmenia vás na baterky.
marek002 pred 4 mesiacmi a 3 t
Veď aj niektorí ľudia sú takí gengľavi
elfo pred 4 mesiacmi a 3 t
aspoň sa snaží :D
ujovecernicek pred 4 mesiacmi a 3 t
v podstate sa nám nemusia tak veľmi prispôsobovať. Ja mám skôr dojem, že dnes sa skôr niektorý ľudia skôr podobajú na tieto roboty- mantavosťou. Čím ďalej viac takýchto lobotomikov vídavam medzi ľuďmi, a inteligenčne je to už naplno rozbehnutý úpadok, stačí pozrieť na insta, či tok tok.
motyl3 pred 4 mesiacmi a 3 t
slabo ho podkuvali..
rado7775 pred 4 mesiacmi a 3 t
Ale nás ten smiech rýchlo prejde!