Unitree GD01 je prezentovaný ako „production-ready manned mecha“, teda sériovo pripravený pilotovateľný robot. Má byť určený na civilné použitie a dokáže meniť režim pohybu: chodiť po dvoch nohách a prepnúť sa aj do štvornohého režimu.
GD01 má vážiť približne 500 kg aj s človekom vo vnútri. Je to skôr pilotovateľný robotický stroj než klasický humanoid ako Unitree H1 alebo G1.
Výška je približne 2,7 metra, hmotnosť okolo 500 kg s pilotom a cena približne 540–575-tisíc dolárov.

Čínska spoločnosť Unitree má rekord, ichAutor: luda5 650 videní

Robot Unitree G1 dostal za úlohu odhŕňať snehAutor: buchnad10 253 videní

A sme v hajzli! (Unitree Robotics)Autor: tristan321 221 videní

Robota Unitree G1 si poriadne podali, strkali ho,Autor: lezak6006 963 videní

Humanoidný robot Unitree G1 má naozaj dobrúAutor: uhorkac4 802 videní

Muž v domácnosti vyskúšal humanoidnéhoAutor: rudy1117 975 videní

SENTRYBOT - 3D Ozbrojený robotAutor: damokin5 622 videní

Atlas - robot podobný človekuAutor: noone38 202 videní

Sci-fi ďalšie pokračovanie.Autor: amorfn958413 229 videní

Čínsky robot Unitree A2 Stellar ExplorerAutor: loktibrada7 098 videní

Krátky animovaný sci-fi: RockfishAutor: damokin28 445 videní

Možná budúcnosť ľudstva.Autor: kileratyv3 503 videní

Sci - fi zábava.Autor: amorfn958413 755 videní
alfaman pred 1 mesiacom a 1 t
A kto vie koľko mohli stať tie narezané gumy z bicykla na ochranu z vonku.
febatjica pred 1 mesiacom a 1 t
je to p*covina chodiaca :D
scorpio99 pred 1 mesiacom a 1 t
Tak asi ako pri všetkom čo pride z Číny som trocha skeptický, tipek okrem nasadnutia do robota neukaže už nič a zvyšok prezentacie je len naprogramované chodenie a zopár iných chvatov
mork4 pred 1 mesiacom a 1 t
nekriva na jednu nohu chudak ?
roscoe18 pred 1 mesiacom a 1 t
kazde napredovanie je dobre. ale pozrite si toto Atlas Airborne | Boston Dynamics na youtube tam su uz niekde inde. cina dobieha lebo vyskum skratila rozkradackami
raek1 pred 1 mesiacom a 1 t
nato ze si to doma poskladal tak fajn
efajka pred 1 mesiacom a 1 t
už nemam 7 rokov aby som povedal-ty kokso aky roboot😲kokooosssssss😂😂
psych0pat pred 1 mesiacom a 1 t
Lol, 0:24 ledva tam plutvy poskladal, robot android ako sa patrí, hlavohruď a pupok :D
strcprstskzrit pred 1 mesiacom a 1 t
ale páči sa mi že robot má aj úchyty do rúk ns pivo alebo energeták 😀
brajenkotlar pred 1 mesiacom a 1 t
Americania mali nieco rovnake 26 rokov do zadu. James Cameron vo filme 40 rokov dozadu.
chlorovodik pred 1 mesiacom a 1 t
Avatar sa stava skutocnostou 😀
solvina pred 1 mesiacom a 1 t
0:56 kto čakal že prevalí to auto ?😁😁
klampotik pred 1 mesiacom a 1 t
Nejak mi tam chýba priestor pre batériu a elektroniku. Inak ak tam chcú dať napr. 15kWh batériu tak hneď to má 100kg navyše a neviem teda ako energeticky náročný bude pohyb ale pri výpočte mi vyšlo že na 1km to 5kWh, teda teoreticky by zvládol 3 km po rovnom teréne ak by mal 20kWh batériu. Dosť neefektívne oproti takej tesle, ktorá prejde na s 20kWh batériou kľudne 100 km.
skovri pred 1 mesiacom a 1 t
Však to vidno, že je to fake
matouc pred 1 mesiacom a 1 t
Mech Warrior .. pecka 😍
porfyrio pred 1 mesiacom a 1 t
Ako vo Votrelcovi 2
sayclo pred 1 mesiacom a 1 t
toto uz zavana riadnym pruserom ak ma chapete
akto pred 1 mesiacom a 1 t
nepozna nahodou niekto tu hudbu co tam hraje?
strcprstskzrit pred 1 mesiacom a 1 t
tak toto je este len pociatok vojenskej vyzbroje vojakov nedalekej buducnosti. podla mna...