Policajtom sa nezdal cyklista, tak mu dali fúkať. Test na alkohol bol určite negatívny, no mohli mu dať aj tie „nové” testy.

Legendy slovenského internetu - ParksideAutor: sklegendy10 298 videní

Legendy slovenského internetu - GumkáčiAutor: sklegendy9 505 videní

Legendy slovenského internetuAutor: snoky45 863 videní

Žilinský HOLÝ ÚD (legendy slovenskéhoAutor: sklegendy6 709 videní

Babka si objednala z komárna štvorkolkuAutor: sklegendy10 115 videní

Legendy slovenského internetu - ja v tejAutor: sklegendy8 291 videní

Život je ako k*kot (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy9 978 videní

Taká čorkárka, jak je tá lesba, na SlovenskuAutor: sklegendy8 340 videní

Klasiky slovenského internetu - Kolkátka to jeAutor: sklegendy13 637 videní

Stojí, stojí a kuká ako Bazmeg do poľaAutor: sklegendy7 321 videní

V ľavim pruhu calý čas kamión ho obehujeAutor: sklegendy11 056 videní

Dácia DO P*ČI (klasiky slovenského internetu)Autor: sklegendy9 655 videní

Kukajce ludze jak mu zajebuje v KošicochAutor: sklegendy10 395 videní
doggo1313 pred 9 mesiacmi a 2 t
Fukajte, nie tahajte. 😆
gramatocleric pred 9 mesiacmi a 2 t
No vážení, kto si spoznal svoj bicykel?
frp pred 9 mesiacmi a 2 t
cyklista? Skor fetka a corka, najskor ani ten bajk nebude jeho
jozo2121 pred 9 mesiacmi a 2 t
Taký typický zúbožený primitívny Slováčik
marek002 pred 9 mesiacmi a 2 t
Aspoň pesnička dobrá
seatatecatsi pred 9 mesiacmi a 2 t
Uplne bežný cyklista,čo ti na prechode vbehne rovno pod auto a ani sa len nepozrie dolava,doprava
marauder pred 9 mesiacmi a 2 t
http://moje.video/yqw?t=142.412788 😂
mmarekkk3210 pred 9 mesiacmi a 2 t
To nie je ten z die antwoord?
ever pred 9 mesiacmi a 2 t
nemusí byt feták ale bola by ti náhoda...
brajenkotlar pred 9 mesiacmi a 2 t
No ten vyzera ze ma v sebe ine "vitaminy" toto nevyzera na chlast
sviatoslavsenior pred 9 mesiacmi a 2 t
Banská Bystrica?
uschiglas pred 9 mesiacmi a 2 t
Ten je riadne vysmažený 😂😂
111memphis pred 9 mesiacmi a 2 t
tota roztopena milkaaa
danpaulok pred 9 mesiacmi a 2 t
vobec nemusi byt nadrogovany ani opity... pochopte uz, ze clovek moze mat aj nejaku poruchu, ked sa takto sprava... fakt nechapem, preco stale potrebujete kazdeho porovnavat so standardom a akonahle niekto nie je podla vasich standardov, tak sa k nemu spravate, ako k fetakovi alebo vyvrhelovi...