Pre obrovské straty ťažkej techniky ale aj civilných áut zabezpečujúcich logistiku sú somáre a kone jednou z posledných možností, ako dostať zásoby na pozície.
Táto prax bola opakovane zachytená v smere Pokrovsk.
Somára si musí zakúpiť vojak sám za 40 000 z vlastných peňazí.
https://www.mojevideo.sk/video/42973/boj...

Bojový somár #10Autor: angerfistt226 videní

Bojový somár #06Autor: angerfistt499 videní

Bojový somár #08Autor: angerfistt316 videní

Bojový somár #07Autor: angerfistt320 videní

Bojový somár #03Autor: angerfistt666 videní

Bojový somár #02Autor: angerfistt417 videní

Bojový somár #12Autor: angerfistt191 videní

Bojový somár #04Autor: angerfistt484 videní

Bojový somárAutor: angerfistt587 videní

Bojový somár #11Autor: angerfistt403 videní

Bojový somár #05Autor: angerfistt361 videní

Ruská logistika odmieta spolupracovaťAutor: angerfistt584 videní

Bojoví mediciAutor: angerfistt1 869 videní
brajenkotlar pred 10 mesiacmi a 1 t
Nahodou, vynikajuce riesenie, Kral Salamun moze ist handry fajcit. Za 40 000 ma mongoloidny quasi vojak cez den osobneho nosica a mhm-mhm spolocnika na dlhe a osamele noci 😂