Jednou z nevýhod používania oslov okupantami na fronte, okrem tvrdohlavosti, je, že sa zľaknú výbuchov a začnú utekať.

Bojový somár #10Autor: angerfistt226 videní

Bojový somár #06Autor: angerfistt499 videní

Bojový somár #08Autor: angerfistt316 videní

Bojový somár #03Autor: angerfistt666 videní

Bojový somár #02Autor: angerfistt417 videní

Bojový somár #12Autor: angerfistt191 videní

Bojový somár #09Autor: angerfistt234 videní

Bojový somár #04Autor: angerfistt484 videní

Bojový somárAutor: angerfistt587 videní

Bojový somár #11Autor: angerfistt403 videní

Bojový somár #05Autor: angerfistt361 videní

Ruská logistika odmieta spolupracovaťAutor: angerfistt584 videní

Bojoví mediciAutor: angerfistt1 869 videní