Jadrová superveľmoc a druhá najsilnejšia armáda sveta nasadila ďalšiu tajnú zbraň.

Bojový somár #10Autor: angerfistt226 videní

Bojový somár #08Autor: angerfistt316 videní

Bojový somár #07Autor: angerfistt320 videní

Bojový somár #03Autor: angerfistt666 videní

Bojový somár #02Autor: angerfistt417 videní

Bojový somár #12Autor: angerfistt191 videní

Bojový somár #09Autor: angerfistt234 videní

Bojový somár #04Autor: angerfistt484 videní

Bojový somárAutor: angerfistt587 videní

Bojový somár #11Autor: angerfistt403 videní

Bojový somár #05Autor: angerfistt361 videní

Ruská logistika odmieta spolupracovaťAutor: angerfistt584 videní

Bojoví mediciAutor: angerfistt1 869 videní
tompi pred 1 rokom a 2 m
První skutečně uznaný válečný tank se nazýval Little Willie a byl postaven v roce 1915 (teta wiky). tak nevím, proč by ruští mongolové nemohli nasadit little a goat 😆😆😆