Muž na lyžiach zažil extrémny adrenalín, keď sa tesne pred ním objavila hlboká trhlina. Ak by do nej spadol, mohlo to skončiť zle.

Mal velké štastieAutor: duri084 662 videní

Mal veľké šťastieAutor: benyxxxx22 112 videní

Mala veľké šťastieAutor: benyxxxx12 524 videní

Mal veľké šťastie 2Autor: benyxxxx16 763 videní

Serjoža, tak ty si ale mal šťastie!Autor: th0r16 922 videní

Veľké šťastieAutor: duri0838 639 videní

Keď je cyklista totálny IDIOTAutor: loktibrada35 922 videní

Som si trochu oškrel rypák, ale inak som OK!Autor: loktibrada7 192 videní

Mladík mal šťastieAutor: duri088 343 videní

Battle for Hilton 5Autor: strelec2 156 videní

Nosím rúško aj keď som v sprcheAutor: internetomsvetom2 005 videní

Bungee jumping - skokan mal štastieAutor: sifo4426 149 videní

Muž po výbuchu pneumatiky ani netušil, akéAutor: kalatrava9 902 videní
darcaorganov pred 10 mesiacmi a 1 t
0:02 krásne vidno že tam tá trhlina je ... len to nečakal že je taká
jurosm pred 10 mesiacmi a 1 t
Obcas to vyzera, ze autori prispevku ked tvoria text, bud maju zly translator, alebo to video sami ani nepozru alebo ziju v inom - paralelnom vesmire. V mojom vnimani sa trhlina ani nahodou "tesne pred nim neobjavila". Tiahne sa cez cely horizont a vidiet ju od uplneho uvodu videa a urcite ju bolo vidiet este skor. Len ju ucinkujuci podcenil alebo hladel do blba. Ale bez dramatizacii nadpisov a textu to dnes asi nejde...
klampotik pred 10 mesiacmi a 1 t
super bude keď pôjde niekto po jeho stope. :D