Na leteckej show sa podarilo Mattovi Hallovi len tak tak zdvihnúť svoje lietadlo po tom, keď sa ľahko dotklo hladiny Detroitskej rieky. Keby spadol o pár decimetrov nižšie, určite by sa stala nehoda...

Red Bull Air Race (POV)Autor: zork20 759 videní

Red Bull Air Race 2010Autor: frbiker16 459 videní

Red Bull Air RaceAutor: spikespiegel4 791 videní

Parašutista vs. lietadloAutor: methodman5 098 videní

Red Bull - extrémne športyAutor: d4rky21 425 videní

Red Bull Soapbox Race 2016Autor: k1ller2 728 videní

Downhill soapbox race - Red Bull Soapbox BelgiumAutor: janci10312 952 videní

The RB7 Salt Challenge - Red Bull Show Run 2012Autor: darcaorganov6 665 videní

To najlepšie z Red Bull SoapBox Race DánskoAutor: monsio23 570 videní

Red Bull RingAutor: darcaorganov5 242 videní

Reklama na Red Bull !Autor: timmy912 818 videní

Mal velké štastieAutor: duri084 662 videní

Keď Hossovi prasknú nervyAutor: kalatrava29 799 videní
lipko pred 14 rokmi a 2 m
Niesom pilot ale si myslím že to naschval neurobil... koniec koncov very nice :)
steve322 pred 16 rokmi
Podla mna improvizoval a to bol jeho planovany trik ?
obrik151 pred 16 rokmi
Nie nie on len zbadal veľkú rybu a chcel ju chytiť je to vášnivý rybár :D :D :D
xavax80 pred 16 rokmi
hladina adrenalinu v tele mu riadne stúpla
ericsson1969 pred 16 rokmi
to bol super touch and go. Ak to urobil naschval, tak je to frajer a ma lietadlo ako cast svojho tela. Ak to bola nahoda, tak mal z pekla stastie
toefuk pred 16 rokmi
Rampa McKvák
tozobor pred 16 rokmi
pekne...:)
rohlik pred 16 rokmi
fú ha nieje sranda v takej rýchlosti :)
kazik pred 16 rokmi
mohli jste to videjko trošku zkrátit,minutu se dívu jak létá a pak jen lízne o vodu...
ellnote pred 16 rokmi
NIe kazdy dokaze umyt lietadlo pocas letu :) , Klobuk dolu
com3533 pred 16 rokmi
chlapák má dobrú orientáciu v priestore v takej rýchlosti klobúk dolu...
ovca pred 16 rokmi
určite mu riadne stislo ritku
leccter pred 16 rokmi
tym uz netreba na tie lietadla kolesa ale lyze na vodu
dzaro91 pred 16 rokmi
pre divákov :D
element369 pred 16 rokmi
ti piloti su vazne borci vydrzat take sialene pretazenie... by som zamdlel hned :)
pisiak pred 16 rokmi
jaku zabku hodil...:D
emtech66 pred 16 rokmi
no lahký dotyk....podla mňa tam napikoval v plnej rýchlosti =D
peace pred 16 rokmi
a kde sa dotkloM
justpassingby pred 16 rokmi
fuu.. sila 10*
tigrica pred 16 rokmi
komu by sa hlava netocila :D...ale zvladol to