Mladík sa rozbehol a urobil premet cez múriky. Jeho dopad však nebol taký hladký, poriadne si pri tom oškrel nos a to mal veľké šťastie, že si neprivodil niečo oveľa horšie. Doma to v žiadnom prípade neskúšajte, je to nebezpečné a nerozvážne.

Parkour trochu inakAutor: nag05 672 videní

Skok mladej parkúristky vyzeral sľubneAutor: fantomas16 290 videní

Zavolaj mamu!Autor: brekeke93 453 videní

Parkúrový amatérAutor: peter6928 038 videní

Parkúroví profíci 2Autor: wolf19boy15 047 videní

Parkúrový deňAutor: gzugh9 400 videní

Jackass trochu inak...:)Autor: scrypto6 005 videní

Parkúrový tréningAutor: demonoid16 900 videní

Parkúroví machriAutor: pixxxo4 759 videní

Le parkour 5Autor: erki1310 392 videní

Old Street crew - parkúrový tréningAutor: theoldstreet3 906 videní

Najväčší parkour failAutor: neo0836 406 videní

Kámo je ti niečo? Neviem!Autor: krapula13 133 videní
fenestron pred 9 mesiacmi
Ak človeka baví nejaký šport, tak sa snaží zlepšovať a prekonávať svoje limity, veľa krát to je ale veľké riziko.
mudrlant987 pred 9 mesiacmi
Ani on to neskúšal doma 😃
raek1 pred 9 mesiacmi
skor noha zabolela
omegane pred 9 mesiacmi
když je blbá hlava, trpí celé tělo
xy pred 9 mesiacmi
Odvazny skok,treba uznat 🤝
shitmaster pred 9 mesiacmi
Sa trošku nažral hliny 😂