Vysoký Afroameričan sa dostal do potýčky s nízkym belochom, ktorý bol však dobre trénovaný. Černochovi chlapi dohovárali, aby sa do neho nepúšťal, pretože nízky chlapík trénuje každý deň. Trvalo to len chvíľku a vysoký černoch stratil vedomie po tom, čo mu nízky chlapík ubral kyslik.

A zrazu bola tma (neser koho nepoznáš)Autor: ichbinhelmut280 377 videní

Neser koho nepoznáš (černoch vs. beloch)Autor: tomino1147 799 videní

Neser o hlavu nižšieho predavača Walmartu,Autor: krapula29 922 videní

Neser koho nepoznáš - černoch vs. belochAutor: badnewsbarrett199 321 videní

Neser černocha, ktorého nepoznáš (naAutor: rudy11145 545 videní

Na velikosti nezáleží (vysoký vs. nízky)Autor: jindra32 818 videní

Neser koho nepoznáš 9Autor: kosicka306 090 videní

Malý agresor vs. kluďas (neser koho nepoznáš)Autor: mymo65 097 videní

Opitý piadimužík provokoval vyhadzovačaAutor: vabene79 520 videní

Veľký vs. malýAutor: mirko6662180 568 videní

Neser afroamerického seniora, ktoréhoAutor: tommygun17 848 videní

Kompilaris #4 - Neser koho nepoznáš!Autor: kompilaris167 199 videní

Opitý Angličan skočil no fínskehoAutor: sharks66 423 videní
jurajko59 pred 1 rokom
to je hrane.. keby chce tak mu s tymi dlhymi ciernymi rukami vypichne pohodlne oci
brujah1 pred 3 rokmi
hnusný biely rasista, bratia a sestry hor sa do ulíc po nové NIKE a TV
posset pred 3 rokmi
0:26 ešte mu pohladkal hlavu nech ho to nebolí, už len pofúkať a bude
klepeto66 pred 3 rokmi
mal to odklepať
rawspen pred 3 rokmi
jak ho pohladkal nakoniec :D
martagnan pred 3 rokmi
0:7 ten čarny sa vybavil aj sam
kapoan22 pred 3 rokmi
0:28 to čo? nosil podprsenku??? 😁
alebaa pred 3 rokmi
ako ho pohladkal na dobru nôcku :D :D
steve22 pred 3 rokmi
i cant breath 😂
ebe pred 3 rokmi
Zavrel mu kohútik, šetriť treba 😆
dangel pred 3 rokmi
Biely trénovaný, naopak čierny totalne nulový. Toho by dal dole aj kapku menej trénovaný.
fajnchalanisko pred 3 rokmi
Tak to má byť, tak je to správne. Agresor má vždy dostať rýchlokurz slušnosti. ;)