Pekne ho uzemnil ľavačkou...

A zrazu bola tma (neser koho nepoznáš)Autor: ichbinhelmut280 375 videní

Neser koho nepoznáš (černoch vs. beloch)Autor: tomino1147 799 videní

Neser koho nepoznáš 9Autor: kosicka306 086 videní

Neser koho nepoznáš - černoch vs. belochAutor: badnewsbarrett199 320 videní

Neser koho nepoznáš - chlapec vs. 5 zbojníkovAutor: ichbinhelmut246 764 videní

Neser koho nepoznáš - vysoký černoch vs.Autor: ichbinhelmut18 090 videní

Neférová bitka na pláži Panama City BeachAutor: janigis1121112 768 videní

Kompilaris #4 - Neser koho nepoznáš!Autor: kompilaris167 197 videní

Neser koho nepoznáš (David a Goliáš)Autor: kosicka242 041 videní

Neser koho nepoznáš 8Autor: dukeles341 670 videní

Neser koho nepoznáš (Maďarsko)Autor: badnewsbarrett110 410 videní

Neser koho nepoznáš 7Autor: muerte293 581 videní

Začal si do vyhadzovačaAutor: krapula262 181 videní
rajzen pred 6 rokmi a 12 m
kedy ten svet prestane tyrat vysokych ludi :D nedost ze tipek v zivote nesadne do stihacky, este ho tu mlatit budu :D
bakynko pred 8 rokmi a 7 m
noo pravačka by bola asi na ošetrovnu.. ale ten francuz maly chill ...
pijacuh pred 9 rokmi a 7 m
Kávu, kávu!.... Káva ho teraz nepreberie :D
minoastra pred 10 rokmi a 3 m
vyhoda prvej rany...
sikon741 pred 11 rokmi a 1 m
pro mlg noscope 420 get rekt motherfucker!
sifo44 pred 11 rokmi a 8 m
Ľavý hák nesklamal ... :D
dobrysmiech pred 11 rokmi a 9 m
windows shutted down :D
svk1939 pred 12 rokmi
Francuzsko a jeho MULTIKULTURNY poklad :D
anulik1989 pred 12 rokmi a 1 m
ti j.be????? :-O to bola jaka supa ale jake rychle :-P
horsefeathers pred 12 rokmi a 2 m
vypol bigfoota
marenko800 pred 12 rokmi a 4 m
Je to cygáň
popo3 pred 12 rokmi a 5 m
Ale musel trochu poskočiť. :D
popo3 pred 12 rokmi a 5 m
Ten vyzerá ako čierny pavúk. :D
lol17112001 pred 12 rokmi a 6 m
rana brada zem mrtvola
lol17112001 pred 12 rokmi a 6 m
rychlovka ucinne ani nemrkol hovado provokaterske
kepucik48 pred 12 rokmi a 6 m
typco otrcil kopyta :D :D :D a zaparkoval do stojanu na bikee :D
tipack pred 12 rokmi a 6 m
Karol! :D
chivo pred 12 rokmi a 8 m
j3bať že je velký keď ho vietor zlomý
stefanstepka555 pred 12 rokmi a 8 m
,,Toto je moje pieskovisko !,, :D
galileo26 pred 12 rokmi a 8 m
a predsa sa točí :D