Priemyselná kamera zachytila moment kolapsu brány hrádze na jazere Lake Dunlap. Oprava musela stáť slušné prachy.

Tučného Kolumbijčana po prietrži provizórnejAutor: lajkit6 424 videní

Šokujúce zábery z prietrže hrádze Nam AoAutor: pishishvor40 741 videní

Pretrhnutie hrádze pri brazílskom mestečkuAutor: mg40 949 videní

Korčuľovanie na jazere Earthquake LakeAutor: bishop12 696 videní

Otvorenie prepadu hrádze po viac ako rokuAutor: esterina13 511 videní

Voda strhla časť hrádzeAutor: strikemen6 545 videní

Video z predmestia Orenburgu po pretrhnutíAutor: skriatok1 289 videní

Prietrž v KežmarkuAutor: riskono112 005 videní

Kvôli soli lezú kozorohy vrchovské na strmúAutor: biolog32 665 videní

Leto je už prečAutor: furikar103 120 videní

V dôsledku pretrhnutiu hrádze evakuovaliAutor: esterina18 988 videní

Hej!Autor: brekeke27 322 videní

️?Nepriateľ zasiahol miesta dočasnéhoAutor: jano77918 videní
pista3000 pred 7 rokmi a 1 m
takto to vyzera ked sa nasere kludas :D
galileo260 pred 7 rokmi a 1 m
ak to stavali tak ako svoje domy, tak sa ani nečudujem :D
sirsalem pred 7 rokmi a 1 m
Podla informacii je dizajn bran velmi zly, takze to budu musiet vsetko vymenit. Cena jednej sa bude pohybovat okolo 10mil dolarov.
michalmichal pred 7 rokmi a 1 m
vzdy mam strach z takychto priehrad a nadrzi :D
snafu1 pred 7 rokmi a 1 m
Veď keď to majú zo zápaliek postavené... :D
roscoe18 pred 7 rokmi a 1 m
oprava musela stat strasne prachy ale urcite nie tolko ako u nas... a urcite to mali opravene hned. nie ako u nas :))
bassic pred 7 rokmi a 1 m
Kde je cele video?
dodoslovensko pred 7 rokmi a 1 m
A kto to teras ZABLOKUJE ?😀
sparcly pred 7 rokmi a 1 m
niekto nezamkol
antitroli1 pred 7 rokmi a 1 m
No prosím, mali jazero, nemajú jazero, ľudia pod jazerom nemali potopu, teraz majú potopu.:D
morello pred 7 rokmi a 1 m
mau ši braňic !
werwolfisback pred 7 rokmi a 1 m
takto nejako si predstavujem sex s pannou
doctorx pred 7 rokmi a 1 m
Kde asi soudruzi z NDR udelali chybu ?
tibetan pred 7 rokmi a 1 m
trom bobrom sa to páči
arkturus pred 7 rokmi a 1 m
kamera na hrádzi: 1080p60fps, kamery v banke: 240p0,5fps
larkin pred 7 rokmi a 1 m
Tuto to platí viac ako hocikde inde, že UJE*ALO DEKEL !!! ;)
kiluca pred 7 rokmi a 1 m
Pišťa by to sjazdil aj na plťke more :D
gothiquenoir pred 7 rokmi a 1 m
Vľavo EU - vpravo Afrika - nekolorizovane - všetko origo farba.
agtmax pred 7 rokmi a 1 m
iba 29 sekund ja by som na to kukal hodiny :D
gothiquenoir pred 7 rokmi a 1 m
to mali z lega postavene ? :V