Motorkár zo zatiaľ nezistených príčin nevenoval križovatke žiadnu pozornosť a skončil zle. Incident bol natočený v americkom meste Atlanta.

Motorkár vs motorkaAutor: duri0867 151 videní

Jeleň dal dole motorkára (USA)Autor: trutnovka10046 672 videní

Nepekná nehoda motorkáraAutor: duri0898 333 videní

Šťastný motorkárAutor: marek95655 667 videní

Motorkár - pádAutor: duri0838 840 videní

Motorkár - gumovanie - pádAutor: duri0831 105 videní

Motorkár drsná nehodaAutor: duri0855 546 videní

Motorkár podcenil hladinu vodyAutor: tegernako3962 749 videní

Motorkár sa chcel silou mocou predvádzať.Autor: pishishvor3 994 videní

Motorkár menšia nehodaAutor: duri0826 029 videní

Zraz motorkárov trochu inakAutor: predstojnica19 922 videní

Prilba by sa mu veru zišlaAutor: schokovokokoko22 784 videní

Neodolal zaparkovanému návesu (USA)Autor: kardiostimulator46 234 videní
darcaorganov pred 8 rokmi
zaspal :D
dugy pred 8 rokmi
Niekomu v zákrute zmizne motorka, niekomu zase ostane len motorka..
cobra99 pred 8 rokmi
ak prežil, tak určite vysúdil peniaze od inštalátorov tej zábrany
rikardo999 pred 8 rokmi
blinkr doleva a prásk ho doprava no a on to vzal rovně :D
matej8480 pred 8 rokmi
ho vcuclo do plota jak ženu do obchodu
dod98 pred 8 rokmi
Kapitán Danko písal názov videa ? :D
streeter pred 8 rokmi
Hannibal mal naňho zjavne priveľký vplyv
vendelfin pred 8 rokmi
Pokračujte ROVNO :D
korke pred 8 rokmi
Chudak ze este mrdne ale ze ho dorazi tak ze este padne dole no normalne mi je ho luto :D
r3d0x pred 8 rokmi
Už som videl všetko, ale aby motorkár zaspal tak to je iná káva :D
kuschleba3 pred 8 rokmi
ak by isiel v tanku tak ver tomu ze aj tadial cesta vedie :D
ekevio pred 8 rokmi
Hudba : Parov Stelar - All Night
ovi8 pred 8 rokmi
Wasted! :D
maxyell pred 8 rokmi
uplne, ale ze uplne zla hudba k tomu videu :D
nasazem pred 8 rokmi
tie ploty su tam, uplne na piccu..
fajnchalanisko pred 8 rokmi
keď je mikrospánok príčinou makrospánku...
neviemcosemdat pred 8 rokmi
Kto by chcel názov pesničky: Parov Stelar - All Night .... paradna hudbička :)
vladkoo pred 8 rokmi
kde je vôľa, tam je i cesta
valabuk pred 8 rokmi
našiel tam skulinku
foka pred 8 rokmi
Nepreklikavat, lebo tam mozno ziadneho motorkara neuvidite :D :D