Motorkár podcenil hladinu vody, keď to dajú autá, dám to aj ja na motorke

Majster podcenil hĺbku vodyAutor: tegernako3962 159 videní

Motorkár vs motorkaAutor: duri0867 155 videní

Nepekná nehoda motorkáraAutor: duri0898 341 videní

Šťastný motorkárAutor: marek95655 669 videní

Motorkár - pádAutor: duri0838 840 videní

Motorkár "tancoval na tenkom ľade"Autor: buntajtatar3 581 videní

Motorkár - gumovanie - pádAutor: duri0831 108 videní

Pekný brucháč do vody...Autor: magordante8 490 videní

Motorkár drsná nehodaAutor: duri0855 554 videní

Motorkár sa trochu oplácholAutor: avokado28 640 videní

Motorkár sa chcel silou mocou predvádzať.Autor: pishishvor3 994 videní

Motorkár menšia nehodaAutor: duri0826 030 videní

Prilba by sa mu veru zišlaAutor: schokovokokoko22 784 videní
zayko262 pred 3 rokmi a 8 m
3 krat ano postupujes!
espero2 pred 3 rokmi a 8 m
Voda tam musí byť často, pretože to nie je prvé video z tohto miesta čo vidím
sonic666 pred 3 rokmi a 8 m
A co cakal kremese ? :D
nightly pred 3 rokmi a 8 m
Prešiel ? :D prešiel
rageopbestwarreu pred 3 rokmi a 8 m
lenže ani tie autá tam nenabehli takou rýchlosťou :D