tak tento motorkár mal fakt štastie...

Nepekná nehoda motorkáraAutor: duri0898 333 videní

Motorkár - pádAutor: duri0838 840 videní

Motorkár drsná nehodaAutor: duri0855 546 videní

Motorkár - nehodaAutor: duri0833 859 videní

Traktor a menšia nehodaAutor: duri0846 581 videní

Pád motorkárovAutor: duri0817 915 videní

Motorkár - pádAutor: duri0830 684 videní

Motorkár - gumovanie - pádAutor: duri0831 105 videní

Šťastný motorkárAutor: marek95655 667 videní

Pád - srandaAutor: duri0818 205 videní

Menšia akože nehodaAutor: duri0817 635 videní

Nešikovný motorkárAutor: duri0816 700 videní

Drsný pádAutor: duri0822 693 videní
rokwell pred 14 rokmi a 4 m
Tak tomu sa hovori stastie, rozbije motorku, drzku a este ho aj zabasnu :D
boby82 pred 14 rokmi a 10 m
a hneď pri chlpatých :) asi potreboval rýchlo spomaliť a nevydalo :(
castrol110 pred 15 rokmi a 3 m
Pls Meno SOUND ?
mustang17 pred 16 rokmi a 1 m
au aj to muselo bolet
metalpej pred 16 rokmi a 4 m
Toto video je od 18r.???
leccter pred 16 rokmi a 4 m
ten policajt bezi ako vo vice-city:D
peterll981 pred 16 rokmi a 4 m
akee štastie ved sa kotulal :D