Prišiel, zaprel sa, rozkýval a zvalil suchý strom.

Ako v Rusku nakladajú drevo na korbuAutor: moriak156 566 videní

Mincový stromAutor: vabene20 602 videní

Ten suchý stromAutor: vincentvega28 619 videní

Nuda v leseAutor: adko626217 077 videní

Poprosili ho, aby vytrhol peň (takto sa to máAutor: arectorpili38 953 videní

Arborista si objednal helikoptéruAutor: navody22 220 videní

Ten suchý strom treba dať dole!Autor: peros28 511 videní

Ktorý vianočný stromček zhorí v obývačkeAutor: navody27 219 videní

Ako sa v USA kradne drevoAutor: syrovylangos24 668 videní

Ťažba 2 kubíkovej sušiceAutor: sarktono14 790 videní

Drevorezbár LVL 99Autor: pelargonium145 868 videní

Odstránenie pňa na americký spôsobAutor: pelargonium57 996 videní

Pico Taro - PPAP (japonské WTF)Autor: lajkit38 709 videní
miromax pred 10 rokmi
ako chlapec som sa takto zabaval v lese, ked sa mi ale raz jeden zlomil v polke a iebol vedla mna som si uvedolmil ake je to nebezpečne.
fisherman pred 10 rokmi a 1 m
lepšie je ked ho zhodí jak keby mal padnút volakomu na hlavu .. :)
joemoney pred 10 rokmi a 1 m
Na, vydr*al to na stred cesty a hotovo :D
ebe pred 10 rokmi a 1 m
Jasný raketový inžinier a fyzik z NASA :D
peaceonyou pred 10 rokmi a 1 m
odporúčam neskúšať lebo pri takýchto super nápadoch sa zvykne odlomiť vrchol stromu a namieri si to priamo na vašu hlavu .... predsa len je ho suchý strom a tenký vrch sa ľahko odlomí ;)
stormcaller pred 10 rokmi a 1 m
to sa v tom videu akože ozaj nič zaujimavé nestalo?
adrian96 pred 10 rokmi a 1 m
šokantné :O toto nikto nečakal
aren pred 10 rokmi a 1 m
Keby samu tak zlomil vrcholec na gembu
pucher pred 10 rokmi a 1 m
Veľkolepééééééééé :D
paramania pred 10 rokmi a 1 m
volam sa keket a dokazem toto :D
sklo pred 10 rokmi a 1 m
A aký to má význam?
231089 pred 10 rokmi a 1 m
NEODPORÚČAM skúšať väčšinou sa pri kolísaní zlomí vrch stromu ktorý padá hneď pod seba.... vyskúšané :)
rypadlo pred 10 rokmi a 1 m
takto nejako zomrel moj bratranec rozkyval suchy strom z ktoreho sa odlomil konar, zapichol sa mu do hlavy nasledoval opuch mozgu a SMRT. keby neblbol mohol zit
paramania pred 10 rokmi a 1 m
a teraz ako ze co?
korke pred 10 rokmi a 1 m
a potom si isiel kupit tricko supermana tvari sa ako keby zhodil dvojicky
balans4 pred 10 rokmi a 1 m
hmm frajer :D
krido pred 10 rokmi a 1 m
jj rovno na cestu som zvedaví či to aj odprace (y)
douknowwhatimean pred 10 rokmi a 1 m
neviem či by sa tak tváril keby ho trafila spodná časť stromu do rozkroku
johny1201 pred 10 rokmi a 1 m
ale tvaril sa ako keby zhodil zdravy strom :D
jozkoj pred 10 rokmi a 1 m
Stál presne tak, ako sa stáť nemá... keby bol strom kus dlhší, tak by mu ten koniec pekne vylepil zo spodu po papuli