Nezvyčajná nehoda z Ruska. Suchý strom spadol priamo na kapotu auta.

Ďalej nepôjdešAutor: kameranaceste4 012 videní

Ach ten blbý stromAutor: tigrica18 004 videní

Ten suchý strom treba dať dole!Autor: peros28 511 videní

Ako na suchý strom?Autor: zabozako24 324 videní

A kto to teraz všetko zaplatí? (nezvratný osud)Autor: kaligula42 218 videní

Zrezanie stromuAutor: branokocis5 478 videní

Pád zo stromuAutor: benyxxxx7 902 videní

Ten strom nie a nie spadnúť!Autor: lezak6006 039 videní

Potreboval sa zbaviť stromu a autaAutor: daturametel18 999 videní

Auto vs. obrovský stromAutor: frajer8839 908 videní

Objal strom (Poľsko)Autor: arectorpili28 262 videní

Prásk, teraz taký strom pred nami!Autor: onlajn82 065 videní

Debil - pád zo stromuAutor: staka6 451 videní
markelof pred 13 rokmi
To je náhodička :D
tawaress pred 13 rokmi
blba nahoda :/
thev6 pred 13 rokmi
tvaju mať :D:D:D:D:D
bolekcze pred 13 rokmi
Ten zvuk zní, jako by jim tam popadaly lahváče, proto jsou tak smutní :D
petedrum pred 13 rokmi
nesúhlasím s popisom v RUSKU nieje nič nezvyčajné ani nemožné :D
pekloqq pred 13 rokmi
nezvratní osud :D
luckkass pred 13 rokmi
mam sa smiat alebo plakat ?! .... preistotu haha fnuk :/
dajmineco pred 13 rokmi
tak toto nasere
4011 pred 13 rokmi
ja som už čakal že sa naň zrúbe nejaký ten nazvážaný kmeň z toho prívesu nazačiatku :D
jimmybela pred 13 rokmi
Už zdiaľy som ho videl, huncúta jedného :D
kacena93 pred 13 rokmi
oooo pavucina na skle....
patkooooo pred 13 rokmi
Tree...go home...u r drunk:)
lenkamato641 pred 13 rokmi
nahodá je sviňa?,,,,,,,,,,,,,
laskacik3 pred 13 rokmi
zdiaľky ho už vyzeral :-)
burn pred 13 rokmi
pekne nacasovane
bundo pred 13 rokmi
ten strom tak pofiderne padol.. určite mal vypité... očividne v rusku už aj stromy slopú....
zelko2005 pred 13 rokmi
jedno auto na ceste a ten strom sa trafil presne :D
kajman31 pred 13 rokmi
legenda hovori ze vodic bol drevorubac :D
radosb pred 13 rokmi
tak to je jaká náhoda :D
zoffo pred 13 rokmi
nezvratny osud :P