Majiteľa záhrady už dlhšie iritoval peň uprostred trávnika. Rozhodol sa teda, že ho odstráni.

Je tu teplo, otvorím okno (opitý ogrgeľ)Autor: cocacola27 014 videní

Vytrhávanie pňa pomocou navijaku a pneumatikyAutor: majklnajt25 643 videní

Rozbil okno opilcovou hlavouAutor: tigrica32 599 videní

Rozbil som vám okno!Autor: povalasky17 849 videní

Toto pivo bude poriadne drahéAutor: pooldead20 159 videní

Kto vyleštil tie dvere?Autor: vadala23 646 videní

Hydraulické rameno na vytrhávanie pňovAutor: tommygun31 093 videní

Odlievanie kovu do pňaAutor: vadala75 879 videní

Zlodej zabudol kadiaľ vošielAutor: vincentvega37 405 videní

Mentálny atlét sa stavil, že terč šípkouAutor: esterina14 072 videní

Trikrát a dosť!Autor: hlavotis3 364 videní

Výmena argumentovAutor: bosstonmarsden4 026 videní

A teraz kto to zaplatí?Autor: conan17 610 videní
demitra pred 11 rokmi
v Rusku by peň ťahal auto
bosak pred 11 rokmi
pekne:D
rogan10 pred 11 rokmi
neviem kde vidite problem ved ho odstranil :D :D
ercek pred 11 rokmi
som čakal že tam nechá nárazník ale toto je ešte lepšie :D :D
kgb75 pred 11 rokmi
staci navrtat diery vrtackou a nasipat sol a je ponom sam sa rospadne bez vody
sakrastik pred 11 rokmi
To bol čo za peň ? A korene má kde ?
neviemsvojemeno pred 11 rokmi
Koho toto napadne? :D
vedtosomja pred 11 rokmi
Tomu vravím pomsta :D
yodapoholeni pred 11 rokmi
to je ale pňak
terran9333 pred 11 rokmi
Cítil by som sa zle keby sa nestalo to, čo som dúfal, že sa stane :D
tomek24 pred 11 rokmi
riadny pňak ten za volantom
strojar pred 11 rokmi
mission complete
mojemenorebek pred 11 rokmi
typicky amici ved to mohol čakať
fruktopacik pred 11 rokmi
prečo to v tom najlepšiom vždy vypnú :(
tazkopovedat pred 11 rokmi
Peň ked už vyzeral byť napokraji síl prekvapil :D nedal sa
menonepodstatne pred 11 rokmi
Neser peň ktorý nepoznáš :D
falatxxx pred 11 rokmi
posledny bozk na rozlucku
danonimo pred 11 rokmi
ludský dôvtip opet nesklamal :D
olleaffar pred 11 rokmi
Les je svina aj zelen sa vie branit .
corvo pred 11 rokmi
za cenu opravy vozidla by mu to firma 2 krát vybrala , ale nieeee pán sa rozhodol že ide šetriť.... :D