Vasil to ako obvykle trochu prehnal s alkoholom. Ešteže má kamarátov, na ktorých sa môže spoľahnúť.

Troška som sa zdržal, ale už idem na bicykli!Autor: rasto2101139 915 videní

Motorové táčkyAutor: pejoke79 576 videní

Za fúrikAutor: tozobor49 315 videní

Neboj sa, s rozbehom tie táčky do kontajneraAutor: buchnad13 024 videní

Extrémne fúrikovanieAutor: kappa74 362 videní

Ako sa štartujú táčkyAutor: milo197411 644 videní

Keď kúpiš fúrik z Hornbachu za €50Autor: scaramanga7 966 videní

Ožratý dedoAutor: katka56 151 videní

Opilec JožoAutor: oveckin10537 740 videní

Tlačíš fúrik, tlačíš!?Autor: deflo24 547 videní

Ešte tam vysyp ten fúrik, nech sa to roztopí!Autor: tommygun14 331 videní

Majster logistikyAutor: lenin53 033 videní

Žena vs. fúrikAutor: romales36 905 videní
misos3 pred 11 rokmi
toto je bezny ukaz aj na Slovensku :D
wazo pred 11 rokmi
nad alkoholom este nikto nevyhral, iba vychodnare remizovali
makakstromovy pred 11 rokmi
:D pár přátel stačí mít..
silas100 pred 11 rokmi
Podobných Vasilov sa na Slovensku nájde každý piatok neúrekom :D
benosro pred 11 rokmi
V jednej dedine (Kršteňany) je na stene zavesený fúrik natretý nabielo s červeným krížom a svetlom :D.Prvá pomoc :D
jajaja16 pred 11 rokmi
Idem hore! :D:D
justkidding pred 11 rokmi
ten hlboký zmysel toho života...
clyde pred 11 rokmi
to su kamarati toto :)
jajobigisback pred 11 rokmi
donáška do domu :D Či dovoz?
maco12 pred 11 rokmi
si dal fofolu a uškodila mu
ebe pred 11 rokmi
Putin a jeho veľké dielo: Traja kamaráti .. :D
misiak912 pred 11 rokmi
Ho pokočíkovali trochu... aká romantika. :D
ado095 pred 11 rokmi
vie mi niekto povedať čo sa to dialo v BA ? dopočul som sa že sa to dáko zvrtlo ludia zašli na preteky kvôli čomu sa museli prerušiť a český pretekár (jeden z favoritov) sa kvôli tomu zranil, zaútočili na divákov, kameramana a zničili prekážky ... teraz sme sa pekne ukázali celému svetu kedže to boli celosvetové preteky ... podporujem ten protest ale toto sa ozaj nemuselo robiť
roccat pred 11 rokmi
Toho asi neviezli prvykrat :D
adamisko pred 11 rokmi
Najviac sa mi ráta že má na sebe len ponožky :D :D :D topanky potratil :D :D
kyle pred 11 rokmi
Študent ponorený do alkoholu je z krčmy vytlačovaný vztlakovou silou, ktorá sa rovná súčtu účtov, ktoré má zaplatiť :)
woody145 pred 11 rokmi
i ja chcem takych kamaratov....vozik uz mam
jonasblane pred 11 rokmi
este ho aj povyzuvalo zo zadnych....:D :D
joho pred 11 rokmi
trochu mimo videa ohľadne protestu v BA. My ako národ sa môžeme hanbiť za jedno nevieme si stáť za svojím a keď aj ideme protestovať tak polovica sa tam ide len ožrať, či Slovák či imigrant je to úplne jedno nie sme o nič lepší než tí utečenci. Ja osobne ich tu nechcem ale keď vidím akí sme my sprostí národ tak mi je to prakticky jedno.
adam2112 pred 11 rokmi
puf a muf a ...