Žena sa z neho doma istotne poteší. Takto sa ožrať pod obraz boží...

Troška som sa zdržal (Rusko)Autor: denny39135 915 videní

Iba osem pivečiek som vypil (Brno, Česko)Autor: terazvarim13 764 videní

Opilec JožoAutor: oveckin10537 740 videní

Opitý na bicykliAutor: tigrica126 311 videní

Ja sa s tebou maznať nebudem, ty ožran!Autor: srdce22 136 videní

Opilec na detské ihrisko nepatrí! (Rusko)Autor: scaramanga132 419 videní

Opilec 3Autor: tigrica98 770 videní

Opilec pri bankomateAutor: tigrica10 549 videní

Kto venčí koho?Autor: tigrica24 233 videní

Dôvod, prečo sa muži dožívajú menej (opitýAutor: lajkit20 171 videní

Opilec a boj s gravitáciouAutor: mirko666222 889 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 496 videní

Opití Maďari Autor: suky154 154 videní
nok7650 pred 10 rokmi a 1 m
odpadnem z neho...
polepetko69 pred 10 rokmi a 1 m
preco by mal byt opity? mozno sa len nevie bicyklovat..
korke pred 10 rokmi a 1 m
daleko nazasiel ale tak pri alkoholu toho moc necity skor zajtra
guest1998 pred 10 rokmi a 1 m
jaký priklep dal na zem :D
vlado8585 pred 10 rokmi a 1 m
Ten sa dneska asi domov nedostane :D
ado095 pred 10 rokmi a 1 m
páči sa mi jeho odhodlanie a to že to nevzdáva :D
mat34 pred 10 rokmi a 1 m
Roman kde si bol? zzzz trosssku som ssssaaa zdrzalllll :) :)
m5rk pred 10 rokmi a 1 m
mohol radšej ešte na koncerte poskákať
ebe pred 10 rokmi a 1 m
Odborníci do dvanástej v nedeľu stihnú obehať tri krčmi, kostol a na obed už ako teliatka a prasiatka po štyroch :D .. poznám a vidím to
mumakxxx pred 10 rokmi a 1 m
Slota prisiel o vodicak ? :D
skolkar17 pred 10 rokmi a 1 m
MISION IMPOSIBLE...
gothiquenoir pred 10 rokmi a 1 m
dole dole dole dole nepadáš ja sa nehrám, už si mal byť dávno mrtvý na zemi...
jarosvalba pred 10 rokmi a 1 m
A kam ideš teraz? Idem hore, hore hore hore.
namotavac pred 10 rokmi a 1 m
bajk podla cestnej vyhlasky, palec hore ;)
centrume pred 10 rokmi a 1 m
no pekne
clifford pred 10 rokmi a 1 m
Vytrvalý. :-)
takpresne pred 10 rokmi a 1 m
Tie bicykle vyrábajú čoraz ťažšie na ovládanie...
dougquaid pred 10 rokmi a 1 m
tak ten sa riadne zostrelil :D
connected pred 10 rokmi a 1 m
Ale aspon si zapol svetlá :D
phoenixx3 pred 10 rokmi a 1 m
mat hoffman s pro bmx 2