Vecička, ktorá rozbúši srdce každého stavbára a domáceho kutila.

Prišiel po svojich, odišiel na motorovýchAutor: esterina20 401 videní

Za fúrikAutor: tozobor49 315 videní

Keď kúpiš fúrik z Hornbachu za €50Autor: scaramanga7 966 videní

Ešte tam vysyp ten fúrik, nech sa to roztopí!Autor: tommygun14 331 videní

Extrémne fúrikovanieAutor: kappa74 362 videní

Neboj sa, s rozbehom tie táčky do kontajneraAutor: buchnad13 024 videní

Tlačíš fúrik, tlačíš!?Autor: deflo24 547 videní

Majster logistikyAutor: lenin53 033 videní

Žena vs. fúrikAutor: romales36 905 videní

Letí letí fúrik letíAutor: mladyjunak32 028 videní

Budúci inžinierAutor: melampyrum35 988 videní

Recyklácia lodných kontajnerov v Pakistane, zAutor: lezak6008 269 videní

Mantavý Gustáv prvýkrát tlačí fúrikAutor: minnietut30 827 videní
mystery pred 7 rokmi a 4 m
chlapi hor sa na stavbu.. :D
wallker27 pred 9 rokmi a 6 m
Rolls Royce medzi furikmy :D
cheesehead pred 9 rokmi a 9 m
KONEČNE!
vladoo pred 10 rokmi a 2 m
volám volám kocúrika, Poď kocúrik do fúrika. Povozím ťa kolko chceš, vygrcať sa nestihneš :D
rizlon pred 10 rokmi a 11 m
ebem tvoju mater netras tym lesenim :D
mikel1230 pred 12 rokmi
tacky na vyvoz materialu za dedinu :D
kovsoft pred 12 rokmi
kua to dobra vec..
you2me pred 12 rokmi
Aspoň si tam mohol niečo naložiť... :D
com3533 pred 12 rokmi
táčky :O prvý krát počujem :)
leli pred 12 rokmi
Jeden myslel a vymyslel fúrik.. no a potom ho musel tlačiť....tento myslel ešte viac a teraz fúrik netlačí, ale ešte ho aj vozí super :-)
pilot147 pred 12 rokmi
Motor z pioniéra nikdy nesklame :D
Nech namontuje cez zimu na to pluh a má po problémoch :D Za predpokladu že nebýva niekde pri Bratislave a nebude mať kalamamitu z 2 cm snehu :D
seattle pred 12 rokmi
Este daku lopatu, co ho sama nalozi... :-)
brunos pred 12 rokmi
Lítam z táčkama po tých úzkych fošnách....
romiqe94 pred 12 rokmi
segvej :D
filipsss pred 12 rokmi
furik 2.0
ujochujo pred 12 rokmi
ak to vyrobil ten chlapec tak klobuk dole :P
bohznebies pred 12 rokmi
vzdy som si myslel ze to je furik... tacky ?
marko306 pred 12 rokmi
Ja by som chcel vidieť ako s tým vyleze po doske s 30 stupňovím uhlom do kontajnera vyhodiť staré škridle. :D
duri08 pred 12 rokmi
Radosť pracovať :D
fistula99 pred 12 rokmi
Sak v tom mozem vozit tasky s nakupom z Kauflandu :D