Bejzbalový rozhodca Joe West schytal riadnu šupu od loptičky počas zápasu medzi Oakland Athletics a New York Mets.

Pozor letí, bejzbalová loptička! (Florida)Autor: navody5 194 videní

Skrytá kamera - Bejzbal (baseball)Autor: flexio13 383 videní

Bejzbalový nadhadzovač Bobby Miller schytal odAutor: uhorkac10 296 videní

Loptička rovno do pivaAutor: somarik0usaty23 381 videní

Sleduj zápas a nenapchávaj sa!Autor: tanna28 180 videní

Moja loptičkaAutor: lajkit5 634 videní

Samuraj vs. bejzbalová loptičkaAutor: kalatrava49 382 videní

Pekný catchAutor: noone5 971 videní

Do hlavy ho trafila loptička v rýchlosti 165Autor: uhorkac34 489 videní

Prvá "pivná obeť" na bejzbaleAutor: tristan315 719 videní

Večerný bejzbalAutor: kenny99016 905 videní

Najnešťastnejší pár na bejzbaleAutor: luda24 935 videní

Baseball je tvrdý športAutor: noha8818 182 videní
skaryn pred 12 rokmi
ja že jazykom hladá chýbajúce zuby...
sampanboh pred 12 rokmi
tento pocit poznam nieco sa mi stane nechtiac machrujem zvieram svaly ale potom doma sa rozplacem ako male babatko ktore nedostalo cumlik :(
deednb pred 12 rokmi
som čakal nejaký spomalený záber kde sa mu bude vlniť bachor aspoň pol hodinu :( :D
zipo7 pred 12 rokmi
Podharlinku ma jak chovny... :D
zdeneq pred 12 rokmi
navonok sa sice tvaril, ale doma si urcite poplakal (I m joking) :D
soltec pred 12 rokmi
dostal to do chranica :D
doberman pred 12 rokmi
Prežúva ako by tu lopticku zjedol :D
lukooo pred 12 rokmi
suarez by uz hryzol jak divy :D
mumakxxx pred 12 rokmi
Z toho krku by mohli spravit trom babam nove prsia
fajnchalanisko pred 12 rokmi
ujo má silikónové banďero
3xmartin pred 12 rokmi
lepšie ako gaštanom do riti :D :D
altctrl pred 12 rokmi
no ten krk je úžasný :D
matusx pred 12 rokmi
podla mna sa zachoval dobre . :) aj sa usmial
joschi pred 12 rokmi
Večer plakat do vankúša
kerfastos pred 12 rokmi
Keby takú dostal do hlavy neviem či by sa takto smial :D
pseudonka pred 12 rokmi
pekne, aj sa usmial :D
koviho pred 12 rokmi
taký futbalista by bol mrtvy
edildo92 pred 12 rokmi
Aaale dobre sa mu tlacili slzy do oci :D...ale uznavam ho ze vydrzal,mna by tam asi polozilo
ottomahr pred 12 rokmi
a ještě měl na frajersků či na kinga si pořádně odhlenit a odplivnot pořádné kemr jak sulc:D
kosho17 pred 12 rokmi
nevedel som ci zuje zuvacku alebo si rata odpadnute zuby ;)