Pravidlo číslo jedna: Máš mať helmu.

Skvelý bejzbalový odpalAutor: delamio19 620 videní

Baseball je tvrdý športAutor: noha8818 182 videní

Šťastie či umenie?Autor: johanko3318 440 videní

Komplikácia baseballových kolíziiAutor: noha884 576 videní

Frajer na záver - bejzbalAutor: mirko666221 262 videní

Prečo nechodiť s dcérou na bejzbalAutor: medialko33 174 videní

Fanúšik baseballuAutor: tozobor14 078 videní

Trik s bejzbalovou pálkouAutor: romales21 936 videní

Morbídna rozprávka - BejzbalAutor: shelby14714 689 videní

Neuveriteľný baseballový odpalAutor: scary88888814 406 videní

Dal ho doleAutor: vycapnik21 938 videní

Trik s bejzbalovou palicouAutor: kappa27 935 videní

Dostal to rovno do hlavyAutor: seko040816 930 videní
forji pred 13 rokmi
po prvé - píše sa to baseball ... po druhé - podľa zelenej loptičky rozpoznať, že je to softball..
lipko pred 14 rokmi
:D:D ona tam zomiera a oni hrajú ďalej :D:D
smejo pred 14 rokmi a 1 m
ale všimnite si prosím ako smiešne tú loptičku hodila :D
lagger pred 14 rokmi a 9 m
to pravidlo co tam napisali je pekn kravina lebo poliari nemuju helmy
linusomark23 pred 14 rokmi a 11 m
toot je softbal..nie baseball..
hulo pred 15 rokmi a 2 m
ale potom este musela letiet minimalna do homerunu :D :D
antoniott pred 16 rokmi
toto neni baseball ale softball yeaaaaaaaaa
thelestat pred 16 rokmi
myslim ze helma by mu nepomohla
semi44 pred 16 rokmi
uz ked pise sa to baseball a ne bejzbal a toto neni baseball ale softball !!!
airia pred 16 rokmi
a ostatni stale hrali :D
blackpuma pred 16 rokmi
az na to, ze take pravidlo v baseballi nie je... jediny kdo ma z obrany helmu je chytac...
fox135 pred 16 rokmi
ten zvukovy efekt ide as moc neskoro :))
com3533 pred 16 rokmi
haha všedci na neho kašľali a hrali dalej :D ...
fredo555 pred 16 rokmi
to jak hadzal tu loptu :D ?
diieliks pred 16 rokmi
to nie je baseball, ale softball -> baseball hrajú muži, softball ženy
už len pri tom nadhode to je jasné
ment pred 16 rokmi
.. este nidky som nehral bejzbal moze byt sranda :D
dzaro91 pred 16 rokmi
krásna trefa,kráásna! :) :D :D
martind pred 16 rokmi
To bola ale palica!!! :D 5*
chester5 pred 16 rokmi
ou nechcela by som
andy50221 pred 16 rokmi
Chcel by som si zahrat po tmne na osvetlenom pristore futal :)...musi to byt parada