Tak tento mal naozaj veliké šťastie.

Skrytá kamera - Bejzbal (baseball)Autor: flexio13 383 videní

Najnešťastnejší pár na bejzbaleAutor: luda24 935 videní

Dobrý chytAutor: vodecapo16 745 videní

Pozor letí, bejzbalová loptička! (Florida)Autor: navody5 194 videní

Moja loptičkaAutor: lajkit5 634 videní

Samuraj vs. bejzbalová loptičkaAutor: kalatrava49 382 videní

Dostal to rovno do hlavyAutor: seko040816 930 videní

Pekný catchAutor: noone5 971 videní

Večerný bejzbalAutor: kenny99016 905 videní

Baseball je tvrdý športAutor: noha8818 182 videní

Keď si frajer, nemrkni!Autor: loktibrada22 258 videní

Morbídna rozprávka - BejzbalAutor: shelby14714 689 videní

Komplikácia baseballových kolíziiAutor: noha884 576 videní
danonimo pred 12 rokmi a 7 m
mne raz do piva skočili svokrine zuby,odvtedy pivo nemusím : (
sosoo7 pred 12 rokmi a 9 m
Keby mal pivo v plechovke alebo lahvaca tak sa mu to nestane ;-)
mirko88 pred 14 rokmi a 12 m
mňa by teda naštvalo keby mi vyliali z piva !
lakpffffzr pred 14 rokmi a 12 m
FAKE . dajte si to na velke a ked odpali 0:07 až 0:08 že ta loptička zmeni smer :))
misos3 pred 15 rokmi
radsej pivo ako sprostu lopticku :D
123qweasd pred 15 rokmi
a uz bude dalsia americka ,,žaloba :D
hladkyy pred 15 rokmi
preto treba pit pivo
milko pred 15 rokmi
tomu sa hovori home run :D :D ...for a pint
boomer pred 15 rokmi
hmm ! :D naserie :D
95kajka95 pred 15 rokmi
no paráda :D síce má loptičku ale má po pive ale zjavne mu aj tak chutilo :D:D:D
thefetish pred 15 rokmi
GOODSAVE :d
pato777 pred 15 rokmi
vytiahne loptičku a dopije,škoda vyhadzovat aj ked polka piva skončila nanom
jakx pred 15 rokmi
Nieeeeee moje pivo.
guildwars pred 15 rokmi
Ale však že je obliaty tak ma v .... :D hlaven že ma míč
4zuvacka4 pred 15 rokmi
nieeeeeee sakra moje pivo
makakstromovy pred 15 rokmi
Tak toto áno :D 5*
lubertinoo pred 15 rokmi
Kebyže mu tam spadne niečo iné z neba :D
qwertycfg pred 15 rokmi
skiller :D
klinsman pred 15 rokmi
To nie ja to to pivo :D
yankeez pred 15 rokmi
stastie s rozliatym pivom... :)