Je to jeho život.

Šach vo výške 280 metrovAutor: zabozako22 417 videní

Sa nudíš? Tak sa poď so mnou prejsť!Autor: melampyrum12 656 videní

Omrzel ho asi život, vo výške na lustri stálAutor: kaligula14 204 videní

Ja nesedím za počítačom, ja visím!Autor: lenin11 374 videní

Práca vo výške LEVEL ČÍNA (výšok saAutor: kalatrava28 196 videní

Čínska adrenalínová atrakcia vo výškeAutor: lezak60016 913 videní

Práca na vysielači vo výške 460 metrovAutor: zabozako62 710 videní

Prechádzka vo výške 356 metrovAutor: pseudonka23 176 videní

Bez istenia, bez strachu, montáž klimatizačnejAutor: suky16 531 videní

Adrenalín vo výške (Maroko)Autor: martin19942 752 videní

Dievčatko zdoláva adrenalínovú atrakciu voAutor: marauder16 314 videní

Šialená zábava vo výške na mrakodrape (Dubaj)Autor: mymo28 223 videní

BOZP je pre týchto zváračov vo výškeAutor: buchnad20 109 videní
chefc08 pred 12 rokmi a 5 m
Viete Vy, koľko je 150 metrov? :D
bararan pred 12 rokmi a 5 m
Len tak pre zaujímavosť, 10 poschodové paneláky majú okolo 30 metrov. Toto rozhodne nebolo v 150 m výške. To si len uploader zas niečo vycucal z prsta
soprano123 pred 13 rokmi a 5 m
len jedna chybička a vôbec nič sa nedeje to je šialenec
dabys pred 13 rokmi a 6 m
chalos ma dobre boty.. inak je to magor :-)
marek1213 pred 13 rokmi a 11 m
podaktori riskuju na ceste a ohrozuju ostatnych a podaktori si zariskuju iba svoj zivotik dakde na zeriave a ked spadne aspon nikoho zo sebou nevezme(teda ak netrafi dakoho) Ale pekne sa pozerat na to ako nema strach. Kazdy mame svoje zabavky a odsudzovat ci odpisovat tichto adrenalistov nieje na spravnom mieste si myslim.
pepino1100 pred 13 rokmi a 11 m
Takto ryskovat svoj zivot, a liezt vo vyske 150m po zeriave to je jako dost brutal, urcite by som to zadarmo pre potesenie nerobil a tam jak cvicil ze sa drzal rukami bez istenia, uvedomte si ze ak by mal spotene ruky, alebo ak by sa mu smikla ruka tak ak by padol zo 150m! tak by ho nezachranila ani svätena voda! ale inak klobuk dolu. ;-)
eduardomessi pred 14 rokmi
sak to je jak faktor strachu len bez istenia :D je to blazon ale aj frajer no
tbudko pred 14 rokmi
Si isto spieval refrén tej pesničky It s my life :)
deniz007 pred 14 rokmi
chorý človek...
balda pred 14 rokmi
hormony :D
pavli07 pred 14 rokmi
hj to robím tiež ale na obrubníku :)
dawid1 pred 14 rokmi
chlapec vie ako na to :-)
mackousko1 pred 14 rokmi a 1 m
Toto jak je 150 metrov nech ma idu prašive psy doškrábať
felini pred 14 rokmi a 1 m
Jedna vec je prekonat z niecoho strach, ina zase hazardovat so svojim zivotom. Komentare o koncentracii a duchu v tomto pripade neuznavam. Prepacte, no toto spravi len magor ktory to nema v hlave celkom v poriadku. Raz sa mu smykne ruka alebo zaduje silnejsi vietor a vsetci vieme ako to dopadne. Taketo veci naozaj neuznavam, je to uplne sialenstvo.
yezrrr pred 14 rokmi a 1 m
fuj tá hudba:D zladil fest
whatever pred 14 rokmi a 1 m
Ja som take srandy robila na preliezkach ako decko....hmm, obdivujem odvahu a nechapem preco tak hazarduje...
stalkert20 pred 14 rokmi a 1 m
od 1:16 to jak leze potyči sa volá cat balance
acatraz pred 14 rokmi a 1 m
Je to hazard ale prekonat obrovsky strach je velmi tazke a po prejdeni prekazky je to neopisatelne bajecny pocit ze to clovek zvladne :D (vlastna skusenost)
adom pred 14 rokmi a 1 m
Keď niekto hra Assassinss Creed alebo Prince of Persia tak to tak dopadne :D
vasky pred 14 rokmi a 1 m
pohoda:D dokazem aj ja len mi tu desatinnu ciarku budete musiet presunut o dve miesta dolava:D