Zvárači pracujúci vo výške absolútne nevedia, čo je to bezpečnosť pri práci. Vo flip flopoch a bez akéhokoľvek istenia a ochranného odevu si v kľude zvárajú konštrukciu, ktorá ledva drží pokope.

Omrzel ho asi život, vo výške na lustri stálAutor: kaligula14 204 videní

Je to čistý blázon (BOZP LVL -999)Autor: godzilla7 216 videní

Spätné zrkadlá boli pre tohto vodiča neznámyAutor: buntajtatar18 754 videní

Štart motora nešil podľa plánu (kameramana)Autor: loktibrada16 232 videní

Stavba lešenia (BOZP LEVEL ÁZIA)Autor: loktibrada14 155 videní

Vymalované...Autor: ownerofhappy2 033 videní

Bez istenia, bez strachu, montáž klimatizačnejAutor: suky16 536 videní

Práca vo výške - BOZP LEVEL -99Autor: godzilla20 514 videní

To kde som na akú stavbu prišiel?Autor: tadyjebobr7 903 videní

BOZP je pre týchto jedna veľká neznámaAutor: sviatoslavsenior7 110 videní

Tipy a triky pre kutilov od zváračov aAutor: loktibrada6 370 videní

BOZP LVL banánová republikaAutor: bombarderis8 325 videní

Príručka mladého robotníka (retro BOZP video)Autor: arilus50 868 videní
ujovecernicek pred 2 rokmi
čo nevidieť nebude vidieť
axeffekt pred 2 rokmi
nahodou mal aj istenie a uviazane to bolo aj nakonci nie len na tych dvoch bodoch :D
efajka pred 2 rokmi
stavaju most pre rikše
omegane pred 2 rokmi
ja bysom osral celu ulicu
freglin pred 2 rokmi
Nechci některým kazit senzaci, ale jištění je vidět v obou případech. Jen vede jinam, než by člověk na první pohled čekal :D
makkys pred 2 rokmi
asi veria tým svojím soplozvarom
stopxam100 pred 2 rokmi
progresívci!
leonsteiner pred 2 rokmi
Stale lepšie ako ti retardi, čo lezu po žeriavoch a mrakodrapoch len pre zhliadnutia a lajky. Tito boli aspoň isteni a myslim že aj ta slaba železna konštrukcia bola ešte istena lanom zhora.
qvv pred 2 rokmi
To, že tam vliezol v žabkach bez istenia mám na háku..ale zvárať bez kukly to už je moc😀
marek002 pred 2 rokmi
A zase v šľapkoch
mudrlant987 pred 2 rokmi
0,08 Keď dôveruješ svojej práci 😂
servisman pred 2 rokmi
Však je to na konci zavesene tak čo jančíte.
chosee pred 2 rokmi
Akože toto je fakt extrém a nikto so zdravým rozumom, by to neurobil. Ale nemyslite si, že práca zvárat vo výške, bez istenia je nejaká rarita. Zváranie s Tigom, je pre toto úplne typické. Ste niekde, na stavbe a zvárate potrubie. Ak sa tam nedostane plošina musíte tam po rebríku. Často ležíte, na trúbkach a pod vami, je 10 m hĺbka a to je ten lepší prípad. Sú prípady, kedy ste na 6 metrovom rebríku a nemáte, sa kde zaviazať. Nemôžete si tam návrtat skobu, tak sa len modlíte. Je to hnusný pocit. Toto je typické, pre Európu. Švédsko, Fínsko je iné. Tam vás nikto do výšky, len tak nepustí a v momente, kedy tam idete, na vlastnú päsť a uvidia vás, tak sa balíte a idete domov
l3opol pred 2 rokmi
Koudelka má dnes šťastný deň, tak prečo by neodrobil šichtu vo výške... :D
modrevajca pred 2 rokmi
Však majú bezpečnostné vietnamky.
trims47 pred 2 rokmi
Bez akéhokoľvek istenia? A čo ti už očká doslúžili?
celesko145 pred 2 rokmi
Bude slepý jak zváračov pes
ayettista pred 2 rokmi
No ak sú bez akéhokoľvek istenia, tak tie zelené popruhy budú asi pásy cudnosti.