BOZP je pre týchto zváračov vo výške absolútne neznámy pojem

zobraziť viac ↓
buchnad 20 110 videní

Zvárači pracujúci vo výške absolútne nevedia, čo je to bezpečnosť pri práci. Vo flip flopoch a bez akéhokoľvek istenia a ochranného odevu si v kľude zvárajú konštrukciu, ktorá ledva drží pokope.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 10.6.2024 20:35
  • Páči sa: 74% (19 hlasov)
  • Obľúbené: 4
  • Komentárov: 27
  • Dľžka: 0:36
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: bozp, výška, zvárač, sandále, zvárali, bezpečnosť, konštrukcia, flip flopy
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (27)
zobraziť viac ↓
  • ujovecernicek pred 2 rokmi
    čo nevidieť nebude vidieť

  • axeffekt pred 2 rokmi
    nahodou mal aj istenie a uviazane to bolo aj nakonci nie len na tych dvoch bodoch :D

  • efajka pred 2 rokmi
    stavaju most pre rikše

  • omegane pred 2 rokmi
    ja bysom osral celu ulicu

  • freglin pred 2 rokmi
    Nechci některým kazit senzaci, ale jištění je vidět v obou případech. Jen vede jinam, než by člověk na první pohled čekal :D

  • makkys pred 2 rokmi
    asi veria tým svojím soplozvarom

  • stopxam100 pred 2 rokmi
    progresívci!

  • leonsteiner pred 2 rokmi
    Stale lepšie ako ti retardi, čo lezu po žeriavoch a mrakodrapoch len pre zhliadnutia a lajky. Tito boli aspoň isteni a myslim že aj ta slaba železna konštrukcia bola ešte istena lanom zhora.

  • qvv pred 2 rokmi
    To, že tam vliezol v žabkach bez istenia mám na háku..ale zvárať bez kukly to už je moc😀

  • marek002 pred 2 rokmi
    A zase v šľapkoch

  • mudrlant987 pred 2 rokmi
    0,08 Keď dôveruješ svojej práci 😂

  • servisman pred 2 rokmi
    Však je to na konci zavesene tak čo jančíte.

  • chosee pred 2 rokmi
    Akože toto je fakt extrém a nikto so zdravým rozumom, by to neurobil. Ale nemyslite si, že práca zvárat vo výške, bez istenia je nejaká rarita. Zváranie s Tigom, je pre toto úplne typické. Ste niekde, na stavbe a zvárate potrubie. Ak sa tam nedostane plošina musíte tam po rebríku. Často ležíte, na trúbkach a pod vami, je 10 m hĺbka a to je ten lepší prípad. Sú prípady, kedy ste na 6 metrovom rebríku a nemáte, sa kde zaviazať. Nemôžete si tam návrtat skobu, tak sa len modlíte. Je to hnusný pocit. Toto je typické, pre Európu. Švédsko, Fínsko je iné. Tam vás nikto do výšky, len tak nepustí a v momente, kedy tam idete, na vlastnú päsť a uvidia vás, tak sa balíte a idete domov

  • l3opol pred 2 rokmi
    Koudelka má dnes šťastný deň, tak prečo by neodrobil šichtu vo výške... :D

  • modrevajca pred 2 rokmi
    Však majú bezpečnostné vietnamky.

  • trims47 pred 2 rokmi
    Bez akéhokoľvek istenia? A čo ti už očká doslúžili?

  • celesko145 pred 2 rokmi
    Bude slepý jak zváračov pes

  • ayettista pred 2 rokmi
    No ak sú bez akéhokoľvek istenia, tak tie zelené popruhy budú asi pásy cudnosti.