Ľudia kvôli adrenalínu urobia čokoľvek. Napríklad chodia po starých, rozpadnutých ruinách vo výške...

Šach vo výške 280 metrovAutor: zabozako22 417 videní

Čínska adrenalínová atrakcia vo výškeAutor: lezak60016 913 videní

Adrenalín vo výške (Maroko)Autor: martin19942 752 videní

Ja nesedím za počítačom, ja visím!Autor: lenin11 374 videní

Šialená zábava vo výške na mrakodrape (Dubaj)Autor: mymo28 223 videní

Práca na vysielači vo výške 460 metrovAutor: zabozako62 710 videní

Aliho asi omrzel život, robil zhyby vo výškeAutor: buchnad6 423 videní

Majster výšokAutor: scaramanga48 345 videní

Omrzel ťa život? Choď balansovať s bicyklomAutor: krapula10 493 videní

Stuhla by vám v žilách krv?Autor: karlik97 821 videní

Keď ti je život ľahostajnýAutor: lajkit14 789 videní

Leť za mnouAutor: m0nc411 950 videní

Poď len so mnou, poďAutor: tchoroid16 048 videní
legacyofkain pred 2 rokmi a 8 m
týchto sú plné weby z čiernou tématikou
emmett pred 2 rokmi a 8 m
Ani za náklaďák plný zlatých prasat bych tam nevlezl, nevěřil tomu betonu v podpěrách...😂
raek3 pred 2 rokmi a 8 m
0:38 tu by som nikdy nevykrocil lavou nohou:)
medove pred 2 rokmi a 8 m
bunnyhopom v csku bez problemov
melmanius pred 2 rokmi a 8 m
Prince of Persia traning camp
mungo0 pred 2 rokmi a 8 m
jedna vec je verit vlastnym schopnostiam a nebat sa druha vec je verit ze ten co to betonoval to neodflakol :D to je cista demencia
frantisek28 pred 2 rokmi a 8 m
Aspoň majú zážitky a nesedia za počítačom
timoteuszv pred 2 rokmi a 8 m
Uncharted na živo
plosky22 pred 2 rokmi a 8 m
Stačí mi keď to vidím a som zas...ý až za ušami.