no neviem ako vy, ale ja by som neváhal ani sekundu.

Odvážlivec skáče z poriadnej výškyAutor: tigrica43 707 videní

A čo vy? Skočili by ste tiež?Autor: lajkit10 499 videní

Skok v výšky 150 km.Autor: teran258 708 videní

Tak čo, skočil by si? (Azory)Autor: l3bron30 463 videní

Skok na windsurfistu (USA)Autor: tigrica9 655 videní

Skok do výškyAutor: suky25 906 videní

Skok do výšky so saltom vzadAutor: ichbinhelmut30 466 videní

Skok do kopy piesku z výšky 16 metrovAutor: kosicka20 409 videní

Skok do výšky - BMXAutor: duri0819 005 videní

Kenguru 2-metrový plot nezastavíAutor: uhorkac10 534 videní

Formácia malého tornáda na útese (FaerskéAutor: mymo18 456 videní

Odvážny skok z útesu do vodyAutor: true188227 705 videní

OdvážlivecAutor: vycapnik31 494 videní
newmemberof pred 14 rokmi a 5 m
By si nevahal ani sekundu a otocil sa a siel po vlastnich :)