Renaud Lavillenie predviedol v San Diegu 5-metrový skok, ktorý zakončil saltom vzad.

Jeho prvé salto vzadAutor: vycapnik59 149 videní

Vypol ho saltom vzadAutor: lolomojo40 235 videní

Salto vzadAutor: barkas22 588 videní

Trojité salto vzadAutor: asterix4760 135 videní

Nepodarené salto vzadAutor: tigrica37 389 videní

Dimitriho žrďAutor: deflo26 599 videní

Skok o žrdiAutor: janulqa24 240 videní

Tak to je frajerina, streliť takýto GÓL!Autor: lezak60011 969 videní

Pozri na mňa, viem spraviť salto vzad!Autor: loktibrada12 136 videní

Nevydarený skok do vodyAutor: brekeke43 037 videní

Mamin pokus o salto vzadAutor: medialko70 777 videní

4, 3, 2 ... a ideš naživo v CNN!Autor: loktibrada10 045 videní

Stará mama mu celý čas hovorila, abyAutor: buchnad18 015 videní
adam2112 pred 9 rokmi a 2 m
a to moza? :D :D
madafakaaa pred 11 rokmi a 2 m
a nespadol na toho prveho? :D
stenley58 pred 11 rokmi a 2 m
a každy ho ma v paži .. :D žiadny potlesk nič
rayback pred 11 rokmi a 2 m
to sa mu skace ked ma taku dlhu palicu , nech to skusi bez nej :d
standyy77 pred 11 rokmi a 2 m
až na to že je to skok o žrdi :D
uni pred 11 rokmi a 2 m
to musi byt pecka.
razzler pred 11 rokmi a 2 m
ak si date 20 tak ta horna palica tam len visi a neni nicim drzena :D
rayen21 pred 11 rokmi a 2 m
letel jak šašo :D
emaniak pred 11 rokmi a 2 m
Toto je skok o žrdi a nie do výšky.
mavos06 pred 11 rokmi a 2 m
najde sa tu nejaky palicolog ktoy by mi objasnil z akeho materialu je vyrobena ta palica?? :-)
11josip11 pred 11 rokmi a 2 m
ja nedokážem ani tak bežať nie to ešte skákať :D