Toto chcelo naozaj veľkú odvahu. Skočili by ste aj vy?

Skok z útesu nedopadol najlepšieAutor: peros40 245 videní

Nemachruj, raz dopadneš zle!Autor: shitmaster52 109 videní

Skok na windsurfistu (USA)Autor: tigrica9 655 videní

Skok z 50-metrového útesuAutor: marko5530 347 videní

Odvážny skok z útesu pre loptičkuAutor: jasa36 602 videní

A je po ňom, vtákovi ..Autor: kalatrava9 343 videní

OdvážlivecAutor: vycapnik31 494 videní

Choďte všetci z cesty, skáčem z útesuAutor: luda21 840 videní

Najväčší placák na sveteAutor: kedzbe35 403 videní

Skok z útesu iba do kartónových krabícAutor: miguelcervantes25 180 videní

Parádny skok do vodyAutor: cazzomagro2 823 videní

Tak čo, skočil by si? (Azory)Autor: l3bron30 464 videní

Pôjdeš s nami do trojky?Autor: sviatoslavsenior23 862 videní
matus097 pred 13 rokmi a 3 m
Far cry 3 :D
pucher pred 14 rokmi
:D Podarilo sa :)
arcturus pred 14 rokmi
ak by som vedel ze je to bezpecne tak preco ne?
legenda3 pred 14 rokmi
Potom tu budeme mat videa typu: desat centimetrova diera v hlave, rozparane brucho atd
mrsoplik pred 14 rokmi
No risk no fun ! skočil by som
martes25 pred 14 rokmi
keby mi tiež tak j*be tak ano:D
miro453 pred 14 rokmi
mohol skusit pupkaca :D
majush6 pred 14 rokmi
júúj a trenky v ricke zarité :D dobrý šplech
ecojuice pred 14 rokmi
prvy krat je to lepsie v topankach hlavne ak je mozog mensi ako gule a nikto ta neupozorni ze pri dopade na hladinu treba napnut telo...
tyraelt pred 14 rokmi
You owe me ...a nedokončil...by ma zaujímalo o čo sa stavili :D
edildo92 pred 14 rokmi
Nicely done :-)
marfiacka pred 14 rokmi
Ja by som isto neskočila, nato si až priveľmi vážim život :D
yoshin pred 14 rokmi
masaker :D chalan má odvahu
paty202 pred 14 rokmi
neskočil by som ani za 100 bohov
lagger pred 14 rokmi
neskočil by som ,, prečo ? je to moc vysoké nevyjde vám to a zranenia sú na svete :D
point pred 14 rokmi
magorko :)
kamilos222111 pred 14 rokmi
ja by som tak max 4metrov ...:)
hardcorp pred 14 rokmi
Mohol nechať bežať kameru, bol by som veľmi zvedavý na jeho reakciu :)
eddyess pred 14 rokmi
keby tam skočil pupkača : D:D jauu :D
zeffo9 pred 14 rokmi
Tak na toto by som odvahu nemal šupa riadna :)