Ruský parkourista a jeho krkolomné salto vzad z výšky 5 metrov.

Salto vzadAutor: misko2120 327 videní

Za hodinku naučil chlapca robiť salto vzadAutor: urfik18 630 videní

Štvorité salto vzadAutor: lokes46 145 videní

Keď sa ruskí chlapci nudiaAutor: deflo37 777 videní

Opäť nepodarené salto vzadAutor: matew98106 250 videní

Salto vzad na promóciiAutor: bombarderis44 605 videní

Skok do výšky so saltom vzadAutor: ichbinhelmut30 466 videní

Salto vzad á la "pštros" (Rusko)Autor: conan39 931 videní

Jeho prvé salto vzadAutor: vycapnik59 149 videní

Vypol ho saltom vzadAutor: lolomojo40 235 videní

Nepodarené salto vzadAutor: benyxxxxx34 951 videní

Mamin pokus o salto vzadAutor: medialko70 777 videní

Salto z výškyAutor: buchnad27 204 videní
shaytan pred 14 rokmi
no frajer jak tén z purpurových řek 2
zmrzlinar pred 14 rokmi
staci jeden zly pohyb a dokonca zivota mu bude tiest slina dole bradou a nebude sa vedet hybat...
murki pred 14 rokmi
aj toto je riadna supa http://www.mojevideo.sk/video/14f00/futbalovy_knock_out.html
ivan153 pred 14 rokmi
fest pán toto by len málo kto zvládol rešpekt :)
kingkros pred 14 rokmi
super !!!!
deiwoo pred 14 rokmi
:D boha tito Rusi by bez adrenalinu asi zomreli :D jedni robia taketo sialenstva a druhy sa mlatia :D
matisek16 pred 14 rokmi
nech hladam jak hladam koment davidaguettu tu nevidim :D
andypk pred 14 rokmi
cital som to na ich oficialnej stranke a tento double backflip skocil z vysky 6 metrov :D a uz ma aj vacsi rekord :) ale to len tak pre zaujimavost :)
romanito pred 14 rokmi
ale mohol si dobre napravit krk a chrbticu :D
nikolasnikolas2 pred 14 rokmi
raz sa prizabije :)
kreatin pred 14 rokmi
nebolo to nahodou duble salto?
pyrochemik pred 14 rokmi
si poser tu reklamu!!!!!! majitel stránky
11josip11 pred 14 rokmi
bežal rovno na psychiatriu :D
kamilos222111 pred 14 rokmi
rusky vodkar .?
05reaper2828 pred 14 rokmi
jeden v tielku druhá v zimnej bunde a čižmách :) Rusko :)
pseudonka pred 14 rokmi
šťastie jak mačka :D:D
polko565 pred 14 rokmi
Je to síce dobré :) ale videjko je staré vyše roka :D
skaryn pred 14 rokmi
V pohode spravím...až na ten dopad.Ten by bol v sekcii 18+ :D
patrixx pred 14 rokmi
maximal crazy
ujochujo pred 14 rokmi
je aj borec ale aj blbec lebo sa mohlo stat hocico :(