Salto trošku nedotočil a vystrašil magnificenciu, spektabilitu a aj honorabilitu.

Backflip (salto vzad)Autor: kinlay103 583 videní

Vypol ho saltom vzadAutor: lolomojo40 236 videní

Štvorité salto vzadAutor: lokes46 145 videní

Ako sa učí salto vzad na bicykli?Autor: kardiostimulator24 359 videní

Nepodarené salto vzad do bazénaAutor: benyxxxxx40 121 videní

Nepodarené salto vzadAutor: benyxxxxx34 952 videní

Dbal na bezpečnosť, aj tak spadol na hlavu!Autor: hosentroger3 484 videní

Mamin pokus o salto vzadAutor: medialko70 777 videní

Salto vzadAutor: jures10 261 videní

Dvojité salto vzad z miesta?Autor: urfik22 353 videní

Akčná baba a salto vzad z mostaAutor: benyxxxxx57 236 videní

Salto vzad do snehuAutor: benyxxxxx19 785 videní

Pokus o trojitý backflip na MTBAutor: l3bron31 128 videní
mmmmmm pred 11 rokmi
.....a aj stabilitu
2552unkown pred 11 rokmi a 1 m
:D :D :D :D :D :D
vajco666 pred 12 rokmi a 1 m
promocia na ftvš? aj ked z tohoto by telocvikar nebol
kajman31 pred 12 rokmi a 2 m
salto rovno na kolena :D
sosoo7 pred 12 rokmi a 2 m
Diplomovany ozembuch.... :-) .....
pekloqq pred 12 rokmi a 2 m
nevidalo mu v tej sukni :D
bukovicska pred 12 rokmi a 2 m
huje okor :D
petanpetan pred 12 rokmi a 2 m
A ževraj uhol dopadu sa rovná uhlu odrazu. V škole nás otrtávali.
petanpetan pred 12 rokmi a 2 m
Doštudoval a potom padol na hlavu. Môže sa všetko učiť odznova.
comanch pred 12 rokmi a 2 m
išiel na to dobre - dal si dole pokrývku hlavy
michalmichal pred 12 rokmi a 2 m
tak takíto trapas by som nechcel zazit :D
fristajlo pred 12 rokmi a 2 m
vypni ho :D
cobra99 pred 12 rokmi a 2 m
ozembuch
matusslezak pred 12 rokmi a 2 m
magnififafsja spekartea srat na to :D dobre salto
nightlander pred 12 rokmi a 2 m
Ja som dal 2 salta na promocii ale nikto to netocil.
jarozmi pred 12 rokmi a 2 m
nevydalo :D
mrpric3 pred 12 rokmi a 2 m
uzz velmi dlho som sa tak dobre nenasmial :)
zipo7 pred 12 rokmi a 2 m
trapas jak svina ... :D :D :D
kosheen pred 12 rokmi a 2 m
ten si asi vydrbal z hlavy všetko čo sa naučil
michal85 pred 12 rokmi a 2 m
nič mu neni...