akurát som dorazil s peknou slackou na sklad

Traktor v3s ťažba 4Autor: sarktono36 947 videní

Traktor V3S ťažba 2Autor: sarktono31 629 videní

Traktor V3S ťažba 3Autor: sarktono18 335 videní

Traktor v3s tažbaAutor: sarktono30 243 videní

Traktor v3s ťažba v leseAutor: sarktono48 414 videní

Traktor v3s tazbaAutor: sarktono15 277 videní

Traktor v3s v tazbeAutor: sarktono17 974 videní

Ťažba 2 kubíkovej sušiceAutor: sarktono14 790 videní

Traktor v3s v ťažbeAutor: sarktono50 516 videní

Traktor V3SAutor: sarktono32 781 videní

Traktor v3s výjazd z lesaAutor: sarktono5 946 videní

Ťažba v lese 4Autor: ini21 798 videní

Zimná ťažbaAutor: sarktono21 923 videní
satan1000 pred 12 rokmi a 1 m
že trojkubiak ak mal 1m3 tsk jr to vela možno tak tie 3 mali 3 m3
harijaro pred 15 rokmi a 3 m
prva slacka so zilackym navijakom :O